צפו בכל הטריילרים של CW: הפלאש, חץ, סופרגירל, אגדות ובלאק לייטנינג

 

לא יודעים אם הצלחתם להירגע מהטריילרים הנהדרים של שאזאם ושל אקוומן, אבל יום שבת בקומיקון לא הסתכם רק בסרטים! גם כל סדרות הArrowverse של הCW שיחררו טריילרים לעונות החדשות שלהם! אנחנו יודעים שאתם עסוקים, אז אגדנו עבורכם את כולם בדף אחד מרוכז:

הפלאש טריילר ראשון לעונה 5:

החץ טריילר ראשון לעונה 7:

אגדות המחר טריילר ראשון לעונה 4:

סופרגירל טריילר ראשון לעונה 4:

בלאק לייטנינג טריילר ראשון לעונה 2:

מודעות פרסומת

צפו בטריילר הראשון של "שאזאם!"

הטריילר הראשון של שאזאם! הכה כמו ברק בהיכל H שבסן דיאגו בבוקר שבת האחרון! אם עוד לא ראיתם אותו, אתם יכולים לצפות בו כאן:

 

צפו בטריילר הראשון של "אקוומן"

הטריילר הראשון של אקוומן הרעיד את הגלים בהיכל H שבסן דיאגו בבוקר שבת האחרון! אם עוד לא ראיתם אותו, אתם יכולים לצפות בו כאן:

אנחנו לא יכולים לחכות! לפניכם תמונות נוספות מתוך הסרט:

 

 

מצגת זאת דורשת JavaScript.

טריילר ראשון ל Young Justice עונה 3 מקומיקון

הדבר שמעריצים חיכו לו במשך שנים סוף סוף הגיע. קטעים ראשונים מתוך העונה השלישית של יאנג ג'סטיס הוצגו בקומיקון לראשונה. הטריילר לפניכם, שימו לב שהוא כולל סיכום של העונה השניה של הסדרה ולכן כולל ספוילרים. הקטעים החדשים מתחילים מנקודת הזמן 2:56 :

young-justice-outsiders-season-3-art-1109336

בתמונה ניתן לראות כמה דמויות חוזרות, בנוסף לדמויות שטרם הופיעו בסדרה. דמות בולטת שמופיעה בפוסטר והופיעה מעט מאוד בעונה האחרונה של Young Justice הוא ברק שחור (Black Lightning). זה בהחלט הגיוני משום שבקומיקס ברק שחור מקים יחד עם באטמן את קבוצת האואטסיידרים שככל הנראה תהווה את מרכז העניין של העונה החדשה. בנוסף, העובדה שיש סדרה שנושאת את שמו של הדמות וצברה פופלאריות רבה בשנה האחרונה ודאי סייעה ליוצרים לבחור להציג אותו שוב באופן בולט יותר.

דמויות חוזרות נוספות שמופיעות הן סופרבוי/קונר קנט, ארטמיס שמופיעה בדמות טייגריס אחרי שזנחה את תלבושת הקשתית שלה בסוף העונה שעברה ונייטווינג. לגבי הדמויות החדשות שמופיעות בפוסטר- ניתן לזהות בברור את קאטנה, שחלקכם ודאי יכיר בעיקר מהסרט 'יחידת המתאבדים', ואת מטאמורפו- שניהם לוקחים חלק מרכזי בצוות האואטסיידרים בקומיקס.

לגבי שלושת הדמויות הנוספות, אנחנו לא בטוחים. הנערה שנדמה שמרחפת יכולה להיות ברק (Lightning), בתו של ברק שחור, גם היא תהיה מוכרת לצופי הסדרה בCW. הדמות בתלבושת הירוקה יכול להיות בריאן מרקוב, כלומר גאו-פורס (Geo-Force). לגבי הדמות החייזרית למראה, הניחוש שלכם הוא טוב כמו שלנו, אנחנו לא בטוחים, בהחלט יתכן שהוא דמות חדשה של הסדרה.

נראה שההתמקדות בתמונה היא בצוות האאוטסיידרים, אבל אלו כמובן לא כל הדמויות בסדרה ובהחלט הגיוני לצפות לחזרתן של מספר רב של דמויות אהובות מהעונות הראשונה והשנייה, כפי שגם הוצג בקומיקון סאן דיאגו האחרון:

Young-Justice-Outsiders

 

 

חדשות קומיקס: מוריסון ל'גרין לנטרן', ג'ף ג'ונס ל'שאזאם' ועוד

זה יהיה סוג של פשע אם יעבור סוף שבוע שלם של קומיקון בלי שנפרסם לפחות ידיעה אחת על קומיקס, ואכן יש הרבה מאוד חדשות מעניינות בDC כאשר הרבה כותרים מקבלים צוותים חדשים ומרגשים. בהרבה מובנים, DC קומיקס נמצאים בסוג של תור זהב כרגע, כאשר החברה מעסיקה כמה מהיוצרים הכי מעורכים בשוק, ולכן ראוי לכתוב על זה.

נתחיל מהחדשה הכי מסקרנת אולי: גרנט מוריסון חוזר לדי.סי קומיקס עם סדרת קומיקס חדשה של 'גרין לנטרן'! הוא יצטרף לאמן ליאם שארפ (שעשה עבודה מעולה לאחרונה על וונדר וומן) בחוברת שתתמקד בהאל ג'ורדן ותקרא The Green Lantern.

HJFLC_Cv1_R3_gallery_57f6a26741afb5.19569302

"הקונספט הבסיסי הוא שגרין לנטרן הוא בעצם שוטר חלל שמפטרל בסקטור שלו ובמסגרת העבודה הזאת הכל יכול לקרות" אמר מוריסון על הפרויקט. "עשינו את זה יותר כמו סדרת משטרה".

"במקום סאגה אפית של 12 חלקים, התמקדנו בחיי היום יום של שוטר חלל. בגדול אין יותר אפוקליפסות בסיפור. אנחנו עושים את האל ג'ורדן כשאנחנו יודעים שהוא שוטר טוב, אבל האם הוא בנאדם טוב? אנחנו מסתכלים על המערכות יחסים שלו ורואים איך הוא מתמודד עם אנשים. אנחנו נראה את החיים שלו כשהוא לא על כדור הארץ. אנחנו נסתכל על הרבה דברים שאני לא חושב שראינו הרבה מהאל".

צפו לחוברת הזו בנובמבר 2018.

קלי סו דקוניק ורובסון רוקה יעבדו יחד על 'אקוומן'. דקוניק היא האישה הראשונה שתכתוב את 'אקוומן'. היא תהיה מוכרת בעיקר לקוראי מארוול כמי שכתבה את קפטן מארוול ב2014-2015.

 

האחראי הקריאטיבי של די.סי, ג'ים לי ציין שהחוברת תחזור לשורשים של הדמות: "בהרבה מובנים זו בחינה מחדש של הדמות, בצורה שמזכירה את Born Again או Batman Year One. זאת בחינה מחדש של מה שגורם לדמות לפעול".

דקוניק כתבה בטוויטר שאקוומן הוא כמו לד זפלין: "חזק, מסוכן, סקסי".

עדיין לא ידוע מתי החוברת תצא לאור או אם יהיה מספור חדש.

ג'ף ג'ונס ודייל איגלסמן יעבדו על 'שאזאם'. השניים עבדו יחד בעבר על JLA. ג'ונס מכיר את שאזאם היטב שכן הוא כתב אותו בJSA וכתב את סיפור המקור שלו מחדש עבור הNew 52. הסדרה החדשה אמורה להתמקד יותר במשפחת שאזם המורחבת ובניסיון לגלות את המקור של הקסם שלהם.

ראו את הקאבר הראשון:

shazam-cover-1123851.jpeg

צפו לחוברת הזו בנובמבר 2018.

ג'ף ג'ונס הציג גם את פרויקט "שלושת הג'וקרים" שלו, עליו הוא יעבוד יחד עם ג'ייסון פבוק. המיני סדרה הזו אמורה לעסוק בעלילה שצצה בהשקה של ריבירת' לפיה ישנם שלושה אנשים שונים שמתפקדים כג'וקר בעת ובעונה אחת.

ראו את האומנות הרשמית:

"אני לא רוצה לעשות ספויילרים, אבל לא מדובר בעולם חיצוני או יקום אלטרנטיבי. מדובר בסיפור המקור של הג'וקר ובהבנה של ברוס שיש יותר מאחד שפועל". הסדרה תתמקד בבאטמן, ברברה וג'ייסון טוד כשהם מנסים לגלות את המסתורין מאחורי הזהות של הג'וקר.

הקומיקס הזה הולך לצאת תחת הכותר החדש של DC שנקרא DC Black Label.

ג'ף ג'ונס ציין שהוא מקווה שהכותר יצא לחנויות בחורף הקרוב.

 

 

DC Universe: הוכרזה סדרה חדשה על "סטארגירל"

הנה משהו שבטח לא חשבתם שאי פעם תשמעו: שירות הסטרימינג החדש DC Universe הזמין סדרת לייב אקשן חדשה על "סטארגירל".

כן, קראתם נכון, "סטארגירל", דמות שולית למדי בקאנון של DC, שמעריצים מזדמנים יכירו מהופעה קצרה בסדרות "סמאלוויל" ו- "אגדות המחר" או מהופעות קטנות בסדרות אנימציה, תקבל סדרה שלמה בכיכובה.

הסדרה תכתב ותופק על ידי ג'ף ג'ונס ותעסוק בתלמידת התיכון קורטני וויטמור, שמעודדת קבוצה של גיבורים צעירים לעצור נבלים מהעבר. הסדרה תציד מספר רב לש רפרנסים לJustice Society of America, קבוצת הגיבורים שסארגירל בדרך כלל משויכת אליה בקומיקס. הסדרה מתוארת כ"כיפית, מרגשת ומפתיעה" וככזו שמקבלת השראה מ"סופרמן: הסרט" ו-"וונדר וומן".

"הסדרה היא על קורטי וויטמור, שאמא שלה מתחתנת מחדש עם פאט דוגן והם עוברים יחד לנברסקה" הסביר ג'ונס בפאנל בקומיקון. "היא מגלה שאביה החורג היה פעם חבר בג'סטיס סוסיאטי אז היא גונבת את הציוד שלו ומנסה אותו בעצמה".

סטארגירל הופיעה לראשונה בקומיקס ב1999, ונוצרה על ידי ג'ף ג'ונס בעצמו.

בכך הסדרה תהפוך לסדרת הלייב אקשן הרביעית המאושרת עבור שירות הסטרימינג של די.סי, אחרי 'טיטאנים', 'דום פטרול' ו'סוואמפ תינג'.

 

'טיטאנים': צפו בטריילר הראשון לסדרה

 

הסדרה המצופה של שירות הסטרימינג של DC Universe שיחררה טריילר ראשון בקומיקון סאן דיאגו ואתם יכולים לצפות בו כעת גם ברשת:

 

» רשומות ישנות יותר