קטי יאן תביים סרט של "בירדס אוף פריי" בכיכובה של הארלי קווין

האתר "דדליין" מדווח שהבימאית קטי יאן נבחרה לביים סרט של "בירד אוף פריי" בכיכובה של מרגו רובי כהארלי קווין.

כזכור, למרגו רובי היו כמה פרוייקטים שונים בדרגות שונות של פיתוח כדמות של הארלי קווין: יחידת המתאבדים 2 בבימוי גאווין אוקונור, גותהם סיטי סיירנס בבימוי דיוויד אייר וסרט של הג'וקר נגד הארלי קווין. נראה שדווקא הסרט שמשלב אותה עם הבירדס אוף פריי הוא הפרויקט המועדף עליה, והיא זו שהתעקשה לקדם אותו ואת הבימאית, שידועה בעיקר בעקבות הסרט היחיד באורך מלא שביימה, "חזירים מתים", שזכה לתשבוחות בפסטיבל סאנדאנס לאחרונה.

התסריטאית של הסרט היא כריסטינה האדסן (שכתבה את הסרט "באמבלבי" מבית הרובוטריקים שאמור לצאת בקרוב). לפי דיווח משבוע שעבר, האחים וורנר כל כך אהבו את התסריט שנכתב ל"בירדס אוף פריי", שהם ביקשו מהאדסן לכתוב את התסריט לסרט באטגירל, לאחר שג'וש ווידן עזב/הועזב את הפרוייקט.

אגב באטגירל, היא אמורה להופיע לראשונה בסרט הזה (עוד לפני סרט הסולו המתוכנן שלה), אבל לא ברור כרגע אם הדמויות הידועות האחרות, בעיקר בלאק קנרי והאנטרס, יופיעו גם הן בסרט. כרגע גם לא ברור אם הארלי קווין תהיה חלק מהבירדס אוף פריי, או שמה יריבה שלהן.

מה שניכר מהדיווח, שהסרט הזה מקבל תעדוף אל פני הפרוייקטים האחרים שהארלי קווין מעורבת בהם, ולכן יש סיכוי שהסרט יתחיל הפקה עד סוף השנה

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.