מרגו רובי מתארת את "Birds of Pray" כ"סרט כנופיית בנות עם דירוג R"

ההופעה של מרגו רובי כהארלי קווין בסרט "יחידת המתאבדים" הפכה אותה במהרה לדמות הפורצת של הסרט ולאחת הדמויות הפופולריות ביותר של די.סי, מה שהוביל להכרזה על הסרט החדש שיציג את הדמות במרכז ושיופק על ידי רובי בעצמה- Birds of Pray.

מרגו רובי דיברה עם Collider.com על הפרוייקט החדש שלה:

"אני הצגתי את הרעיון של סרט כנופיית בנות בדירוג R (למבוגרים, לרוב מעל גיל 17 בישראל), כי חשבתי לעצמי, הארלי צריכה חברים. הארלי אוהבת לתקשר עם אנשים, אז אסור לעשות לה סרט שבו היא תהיה הדמות המרכזית היחידה".

"היא חייבת להיות עם אנשים אחרים, זאת צריכה להיות כנופיית בנות, לא רואים מספיק כנופיות בנות בסרטים, בייחוד בסרטי אקשן, אז זה היה חלק גדול מהרעיון שלי."

"ואז כמובן, רציתי בימאית כדי לספר את הסיפור, וכדי לתת לה את הסיכוי לביים סרט עתיר תקציב שכזה". המשיכה רובי. "בימאיות תמיד מקבלות פרוייקטים קטנים ואני חשבתי, אני אוהבת אקשן, אני אוהבת סרטי אקשן ואני אישה. מה? אנחנו אמורות לאהוב רק סרטים ספציפיים? אז זה היה מאוד חשוב לי למצוא בימאית לפרוייקט הזה, אם זה היה אפשרי, אבל בסופו של יום, איש או אישה, הבימאי/ת הטוב/ה ביותר מקבל/ת את התפקיד וזו הייתה קאטי (יאן) מבחינתי".

בנוסף לסרט לייב אקשן, הארלי קווין תקבל גם סדרת אנימציה משלה בשירות הסטרימינג החדש של די.סי – DC Universe. לסרט Birds of Pray אין עדיין תאריך יציאה ואנחנו ככל הנראה נצטרך לחכות לפחות לקומיקון סאן דיאגו הקרוב עבור עדכונים נוספים בנושא.

מה שניכר מהדיווח, שהסרט הזה מקבל תעדוף אל פני הפרוייקטים האחרים שהארלי קווין מעורבת בהם, ולכן יש סיכוי שהסרט יתחיל הפקה עד סוף השנה.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.