מותו של סופרמן

טריילר רשמי ראשון לסרט האנימציה "מותו של סופרמן"

האחים וורנר שיחררו היום טריילר רשמי ראשון לסרט האנימציה "מותו של סופרמן". הסרט יהווה את החלק הראשון בסדרה של שני סרטים שיגוללו את עלילת מותו וחזרתו של סופרמן מהקומיקס.

בעת פרסומו, העלילה של "מותו של סופרמן" הכתה גלים בעולם הקומיקס ובעולם חדשות המיין סטרים באופן כללי והובילה לאחת מסדרות הקומיקס הנמכרות בהיסטוריה. הסרט הספציפי הזה הולך להיות שונה במובנים מהותיים מהקומיקס. עיקר השוני יגולם בעובדה שליגת הצדק מורכבת מדמויות שונות. עדיין, הסרט הזה אמור להיות הרבה יותר קרוב למקור מהסרט "סופרמן/דומסדיי".

הסרט ההוא ניסה לרכז את כל עלילת מותו ועליית הסופרמנים החלופיים ובסופו של דבר חזרתו של סופרמן בטווח של 70 דקות. מכיוון שהסרט הזה הוא הראשון מבין שניים, תהיה ליוצרים האפשרות למרווח נשימה רחב יותר.

תקציר הסרט:

"כשמפלצת ענקית יוצאת מבטן האדמה ומתחילה במסע הרס חסר מעצורים, ליגת הצדק נקראת לזירה כדי לעצור את המפגע העצום. אך מהר מאוד ניכר שרק סופרמן חזק מספיק כדי לעמוד מול היצור המפלצתי המכונה דומסדיי (יום הדין). כשהם נלחמים אחד בשני לכל אורך אמריקה, השניים נעצרים בקרב שיוויוני בלב מטרופוליס. בקרב אגרוף מול אגרוף, סופרמן לבסוף מחסל את המפגע וקורס לנצח".

שחקי הסרט כוללים את ג'רי אוקונול, רבקה רומיין, רנין ווילסון, רוסריו דוסון, נתן פילהון, כריסטופר גרהם, מאט לנטר, שמר מור וג'ייסון אומארה.

"מותו של סופרמן" אמור להיות זמין להורדה דיגיטלית ובDVD מאוחר יותר הקיץ, כאשר סרט ההמשך אמור להיות זמין ב2019.

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.