לוציפר מבוטלת אחרי 3 עונות

הסדרה 'לוציפר' מבוטלת לאחר 3 עונות

רשת 'פוקס' הודיעה הערב שהסדרה 'לוציפר' מבית ורטיגו של די.סי קומיקס תסיים את שידוריה בתום העונה הנוכחית, השלישית במספר.

הסדרה, ששודרה בימי שני ברשת פוקס ונהנתה מקהל מעריצים מסור של כ-3 מיליון צופים בשבוע תפרד מהמסך הקטן כאשר פרק סיום העונה שישודר ב14 במאי יתפקד כעת כפרק סיום הסדרה.

השחקן הראשי, טום אליס נפרד מהמעריצים דרך טוויטר: "זאת הייתה חוויה מדהימה לגלם את לוציפר במשך שלוש עונות ולהתאהב בכם האוהדים". כתב אליס, זה ממלא אותי בעצב לאשר את השמועות שחלקכים שאלו עליהם. פוקס אכן ביטלו את לוציפר, אני כל כך מצטער חברים. #כואבהלב".

לפי הדיווחים הרייטינג של הסדרה פשוט לא היה גבוה מספיק, ולמרות עדת תומכים קולנית וחמה, ראשי הרשת בחרו שלא להמשיך את התוכנית. השאלה הטבעית היא האם יש קשר בין עסקת הרכישה המצופה של פוקס על ידי דיסני לבין הרצון שלהם להיפתר מנכס די.סי שמהווה מתחרה פוטנציאלי לתוכן המתחרה של מארוול? ומה זה אומר לגבי הסדרה "גותהם" הפופולרית שמשודרת גם היא בפוקס?

אחד ממפיקי הסדרה, ג'ו הנדרסון, פנה לטוויטר גם הוא וקרא לאוהדים "לעשות רעש, אני לא יודע אם יש סיכוי לחזור, אבל אני יודע בוודאות שכולם רוצים לחזור. יש לנו כל כך הרבה סיפורים לספר".

עדיין קיים הסיכוי שלוציפר תיאסף על ידי רשת אחרת בבעלות האחים וורנר. המקרה המפורסם האחרון ראה את הסדרה 'סופרגירל' נאספת על ידי רשת CW מאחר ורשת ABC החליטה לבטל אותה אחרי עונה אחת. לוציפר יכולה גם פוטנציאלית להיאסף על ידי רשת הסטרימינג החדשה- DC Universe- שנמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים.

הזמן יעיד מתי נזכה לראות את השטן הכריזמטי מהלך שוב ברחובות לוס אנג'לס להנאתנו.

 

One Reply to “הסדרה 'לוציפר' מבוטלת לאחר 3 עונות”

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.