הסרט 'שאזאם!' סיים צילומים והפקה באופן רשמי

אחרי תחילת צילומים מוקדם יותר בתחילת השנה, הסרט 'שאזאם!" סיים את ההפקה שלו באופן רשמי.

במאי הסרט דיוויד סנדברג פנה לטוויטר וכתב "סיימנו עם שאזאם! עכשיו לחודשים של פוסט הפקה!".

עיקר התוכן שקיבלנו מהסרט עד כה הם מספר תמונות לא רשמיות מהסט, שהציגו את הקאסט במספר מוקדים בטורונטו, שם נערכו הצילומים. באופן מפתיע, אולפני וורנר לא שחררו אף תמונה רשמית של הסרט. צריך לציין שהבמאי סנדברג היה פתוח מאוד לגבי התהליך בעזרת המדיה החברתית, ומרגע שאותן תמונות לא רשמיות צצו לרשת, ניכר שהאולפנים החליטו לחכות לטריילר/טיזר הראשון כדי להתחיל להכות גלים.

אגב טריילר, כזה כנראה יהיה זמין מתישהו לקראת הפאנל של האחים וורנר בקומיקון סאן דיאגו ביולי הקרוב. הסרט כבר לקח חלק בפרזנטציה של וורנר בסינמה קון האחרון, ולפי הדיווחים, מספר קטעים אכן הוצגו לנוכחים.

ראוי לציין שסיום הצילומים זה בדרך כלל החלק הקל והיחסית פשוט בהפקה של סרטים עתירי תקציב מהסוג שהתרגלנו אליהם בשנים האחרונות. לצוות הסרט מחכים כעת חודשים ארוכים של פוסט הפקה, עריכה, עבודה קדחתנית על האפקטים וכו'. בנוסף, לא מן הנמנע שהשחקנים ישובו בסופו של דבר לסבב צילומים נוסף של כמה ימים, שכן זהו הסטנדרט עבור כל שוברי הקופות בהוליווד בעשור האחרון.

הסרט אמור לצאת לאקרנים ב5 לאפריל 2019. בסרט מככבים: זאקרי לוי, מארק סטרונג, ג'ק דילן גרייזר, רון ספס ג'ונס, גרייס פאלטון, אשר אנג'ל, מארתה מילנס, קופר אנדרוס, פיית' הרמן, איאן צ'ן, קרולין פאלמר ואנדי אושו.

הסרט יהווה את הכותר השביעי בסרטי היקום המשותף של די.סי וייצא לאקרנים כארבעה חודשים אחרי 'אקווהמן'.

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.