די.סי תפיק סדרה על ה'דום פטרול'

הנה משהו שבטח לא חשבתם שאי פעם תשמעו: שירות הסטרימינג החדש DC Universe הזמין 13 פרקים עבור הסדרה 'דום פטרול', שתהווה spinoff של הסדרה 'טיטאנים'.

כן, קראתם נכון, די.סי הזמינה סדרת ספין אוף מסדרה שעדיין לא שידרה פרק אחד!

לפי ההודעה של וורנר: "הסדרה היא עיבוד מחדש של צוות גיבורי העל המנודים האהוב בדי.סי: רובוט מן, נגטיב מן, אלסטיגירל וקרייזי ג'יין, בהנהגת המדען המטורף ד"ר ניילס קאולדר (הצ'יף). כל חברי הדום פטרול סבלו מתאונות נוראיות שהעניקו להם כוחות על- אבל גם הותירו אותם מעוותים ומצולקים. כשהם סובלים מטראומה, הצוות מאוחד תחת הצ'יף, שאוסף אותם כדי לחקור את התופעות המוזרות ביותר שיש- וכדי להגן על העולם ממה שהם מוצאים."

"בחלקה קבוצת תמיכה, בחלקה צוות גיבורי על, הדום פטרול היא קבוצת פריקי-על שנלחמים עבור עולם שלא רוצה לדעת על קיומם. העלילה ממשיכה מיד אחרי האירועים של הסדרה 'טיטאנים', הסדרה תמצא את הגיבורים האלו במקום שהם לא ציפו להיות בו, כשהם נקראים לפעולה על ידי לא אחר מאשר סייבורג, שנותן להם הצעה שקשה לסרב לה, אבל שבאה עם הזהרה: חייהם לעולם לא יהיו אותו דבר."

אין הודעה על הקאסט, אבל סביר להניח שאותם שחקנים שיגלמו את הדמויות בטיטאנים, יעשו זאת גם בדום פטרול, ואלו: ברונו ביצ'יר (צ'יף), ג'ק מייקלס (רובוט מן) ואפריל בולבי (אלסטי גירל). מפיקי הסדרה יהיו גרג ברלנטי, ג'ף ג'ונס, ג'רמי קרבר ושרה שכטר.

הדום פטרול נוצר בקומיקס ב1963. יש שנוטים להתייחס אליהם כגרסה הפחות מצליחה של האקס מן, למרות שהדום פטרול הקדים את האקס מן במעט. הגרסה המפורסמת ביותר של הדום פטרול הייתה אולי זו של גרנט מוריסון, שהיתה כל כך מוזרה וטריפית שנאלצו להעביר אותה לפרסום בורטיגו.

בכך הסדרה תהפוך לסדרת הלייב אקשן השלישית המאושרת עבור שירות הסטרימינג של די.סי, אחרי 'טיטאנים' ו'סוואמפ תינג'.

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.