הסדרה 'גותהם' תחזור לעונה חמישית ואחרונה

מעריצי גותהם יכולים לנשום לרווחה! אחרי חודשים של דאגה וספק, רשת 'פוקס' הודיעה הערב שהסדרה 'גותהם' תחזור רשמית לעונה חמישית ואחרונה.

לפי דיווח של ה Hollywood Reporter, בעונה החמישית יהיו 13 פרקים, מה שיביא את הסדרה למספר כולל של 100 פרקים, ויאפשר פוטנציאלית את המכירה של הסדרה בכללותה למפיץ אחר.

ההודעה הגיעה זמן קצר לאחר ההודעה על ביטול מספר רב של תוכניות, בינהן 'לוציפר'. לשמחת המעריצים, ניכר שהסיפורים החדשים של גותהם העונה, שכללו גרסה חדשה של הג'וקר ונסיון לעבד את No Mans Land מהקומיקס, בהחלט נשאו פרי.

לפי המפיקים של גותהם, הם בהחלט בנו על עונה חמישית שלדבריהם תהיה שונה בתכלית מהעונה הרביעית: "הדמויות שלנו הגיעו לבשלות עכשיו, הדמויות מוגדרות היטב ולכן זה זמן טוב בשבילנו הכותבים לשנות את התפיסה לגביהם". ציין דני קנון, המפיק הראשי של גותהם, "המונח 'ריבוט' אומר, בדיוק שחשבת שאתה מכיר את האנשים, משהו אחר יקרה, ובדיוק שחשבת שעונה 5 תהיה כמו עונה 4, עונה 5 תהיה לגמרי שונה. דמיות חדשות ודמיות ישנות שהשתנו. שינוי מהותי, וגם העיר תשתנה- דמיות חדשות ברקע חדש".

כשקנון המשיך, הוא הצביע על כך שהעונה הרביעית תסתיים באופן מותח במיוחד: "אנחנו בונים למשהו ממש גדול, זה ה Cliffhanger הכי גדול שעשינו".

הסדרה אמורה לחזור בסתיו, כאשר עדיין לא ברור באיזה יום בשבוע תשודר באופן קבוע. פרק הסיום של גותהם ישודר ביום חמישי, ה17 במאי בארה"ב.

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.