מפיק 'גותהם' מפתח עוד סדרת פריקוול- בכיכובו של אלפרד

'גותהם' אולי מתקרבת לסוף, אחרי שהתקבלה ההודעה על חידוש הסדרה לעונה אחרונה, אבל זה לא אומר שסיימנו עם סדרות הפריקוול לבאטמן.

ה Hollywood Reporter מדווח שאחד ממפיקי הסדרה 'גותהם', ברונו הלר, מפתח סדרה חדשה שתקרא 'פניוורת", ותתמקד במשרת האהוב של באטמן. רשת הטלוויזיה Epix אישרה הזמנה של 10 פרקים עבור הסדרה.

הסדרה כאמור היא פריקוול, והיא תתמקד בחייו של אלפרד הרבה לפני היוולדותו של ברוס. הסדרה אמורה להתרחש בלונדון של שנות ה60, שם אלפרד משמש כחייל קומנדו אווירי בריטי שמקים חברה סודית ויוצר קשר עם אמריקאי עשיר בשם תומס וויין.

בעוד שהסדרה מופקת על ידי ראשי הסדרה 'גותהם', הסדרות לא אמורות להיות קשורות אחת לשנייה. למעשה הן יתקיימו ככל הנראה ביקומים נפרדים. מי שקיווה לראות עוד מהשחקן שון פרטווי, שמגלם את אלפרד בסדרה גותהם, יתאכזב לשמוע שהשחקן לא אמור לקחת חלק בפרויקט.

נשיא רשת Epix, מייקל רייט הגיב לחדשות: "כמעריצים אמיתיים של הדמויות הקלאסיות של די.סי, כמו גם של המפיקים ברונו הלר ודני קאנון (שמפיק את גותהם ואת לוציפר ואמור לקחת חלק בפרויקט), אנחנו לא יכולים להיות יותר שמחים להפוך את Epix לבית של הסדרה הזאת".

להלר וקאנון נשארה עוד עונה אחת של 13 פרקים ב'גותהם' שעתידה לצאת ב2019. פרק הסיום של העונה הרביעית של גותהם ישודר ב17 במאי בארה"ב.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.