טום אליס: "אנחנו מנסים למצוא בית חדש ל'לוציפר'

השחקן טום אליס שמגלם את הדמות הראשית בסדרה 'לוציפר', שוחח עם רשת BBC על המאמצים שמושקעים בהצלת הסדרה, לאחר שזו בוטלה על ידי רשת FOX בתום העונה השלישית.

לצפייה בראיון:

"חזרתי ללוס אנג'לס בגלל התגובה (החיובית של מעריצי הסדרה), הייתי קצת הרוס כששמענו את החדשות (על החלטת הרשת לבטל את הסדרה) ולא ממש ידעתי מה לעשות עם זה. ואז, כשהחדשות פורסמו לגמרי הופתעתי מהתגובה, וזה עדיין ממשיך, זה לא היה עניין חד פעמי."

"אז זה די עודד, לא רק אותי אלא גם את יוצרי הסדרה באולפני וורנר, לנסות למצוא לסדרה בית חדש כי זה מרגיש ממש חבל שכל כך הרבה אנשים מאוכזבים מסיום הסדרה בצורה כל כך פתאומית".

"זה עניין מסובך. המהות של כל ההחלטות האלו היא עסקית. אם סדרה לא מצליחה כמו שצריך עבור רשת אז יש לה כל זכות לבטל אותה. קל מאוד לאנשים לתקוף את רשת FOX אבל אני רוצה להודות לרשת על שלוש שנים שבהן היא נתנה לי את ההזדמנות לעבוד בסדרה הזו. פשוט, מאיזשהי סיבה זה כבר לא היה הגיוני מבחינתם להמשיך איתה. אבל, לצערנו האנשים שלא מתייחסים אליהם במשוואה הזו הם המעריצים."

בהתייחסו לסיבה שבגללה FOX החליטה לבטל את הסדרה, ענה אליס: "הטלוויזיה השתנתה. מאוד. הרשתות כאן מאוד נעולות על מה שהיה פעם, הן בודקות את הרייטינג בצורה הישנה וזה הבסיס של המודל העסקי שלהן. מה שהרייטינג לא כולל זה תשוקה, ומדיה חברתית הפכה לפלטפורמה עבור המעריצים. בגלל הסטרימינג, הסדרה 'לוציפר' חיה הרבה מעבר למגבלות הרשת של FOX. ודי ידענו את זה תמיד, אבל התגובה הזאת באינטרנט די ביססה את התחושה הזאת שלנו."

על האם לסדרה עדיף להתקיים בפלטפורמה של סטרימינג, ענה אליס: "אני לא במקום של לדבר על שיחות שנעשות או לא נעשות. כל מה שאני יודע זה ששיח נוצר בעקבות התגובה של המעריצים, ואנחנו מנסים למצוא מקום. אני חושב שמיקום כזה (נטפליקס או אמזון) יהיה אידיאלי."

"המקרה עם הסדרה 'ברוקלין 99' (עוד סדרה של FOX שבוטלה) הוא קצת שונה כי האולפן שיצר את הסדרה הוא חלק מהרשת NBC ולכן הסדרה עברה לשם. אז ההחלטה שם היתה ברורה. בגלל שהאחים וורנר זה אולפן עצמאי ואין לו רשת של ממש זה אומר שיש מקומות אחרים שאפשר לקחת את הסדרה לשם, ואלו מקומות מרגשים פוטנציאלית, אבל מי יודע?"

נצטרך לחכות ולראות אם מאמציהם של אליס ויוצרי הסדרה ישאו פרי בסופו של דבר, ו'לוציפר' אכן תנצל מסיום פתאומי.

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.