'פוקס' תשדר שני פרקי בונוס של 'לוציפר'

רשת 'פוקס' אולי ביטלה את 'לוציפר', אבל לפחות המעריצים הולכים לקבל עוד שני פרקים לפני שהסדרה מסתיימת.

הרשת הכריזה שהיא תשדר זוג פרקי "בונוס" של 'לוציפר'. הפרקים הללו היו אמורים להיות משודרים במסגרת העונה הרביעית, אבל מכיוון שאין תוכניות לעונה רביעית יותר, הפרקים ישודרו באופן נפרד ועצמאי.

זוג פרקי הבונוס ישודרו אחד אחרי השני ביום ב', ה28.5 בשעה 20:00 (שעון ניו יורק), רק שבועיים אחרי פרק סיום העונה השלישית של הסדרה.

הפרק הראשון נקרא "Boo Normal". בפרק הזה לוצי וצוותו חוקרים רצח של פסיכולוגית ילדים בזמן שאלה חושבת על סוד ילדות שהיא החביאה מחבריה. הפרק השני נקרא "Once Upon a Time". בפרק הזה אמו של לוציפר יוצרת מימד אלטרנטיבי בו לוציפר וקלואי מעולם לא נפגשו ובו לוציפר מקבל את חופש הבחירה. הפרק מציג את ניל גיימן בכבודו ובעצמו (יוצר הדמות של לוציפר בקומיקס ועוד אין ספור דמויות אייקוניות) שמקריין את קולו של אלוהים.

לא ברור כרגע כמה רפרנסים, אם בכלל, יהיו בפרקים הללו לאירועים שקרו בפרק סוף העונה של 'לוציפר'. זה לא יוצא דופן שיוצרי הסדרה יוצרים פרקים שמתקיימים מחוץ לנרטיב המסודר של העונה של הסדרה, וככל הנראה הפרקים הללו ישבו על אותה קטגוריה ולא יספקו למעריצים סיכום סביר יותר לסדרה.

שידור הפרקים הללו מגיע בעוד נמשך הקמפיין להצלת הסדרה מביטול. בנתיים רשת CW כבר הכריזה שאין לה תוכניות לקחת על עצמה את שידור הסדרה. נצטרך לחכות ולראות אם מאמציהם של אליס ויוצרי הסדרה ישאו פרי בסופו של דבר, ו'לוציפר' אכן תנצל מסיום פתאומי.

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.