רשת SyFy שיחררה טיזר לעונה השניה של קריפטון- ספוילרים אפשריים

אז אחרי פרק סיום העונה של קריפטון, שהימם הרבה מאוד צופים ומעריצים, רשת SyFy שיחררה טיזר רשמי לעונה השניה שתשודר ב2019. שימו לב! אם לא צפיתם בפרק האחרון של קריפטון, הטיזר הזה יכול בהחלט להוות ספוילר עבורכם!

לצפייה בטיזר:

העלילה של קריפטון מתרכזת בסאג-אל (קמרון קאף), סבא של סופרמן, בעת חייו הצעירים בכוכב קריפטון. היא עוסקת במורכבות הפוליטית והחברתית על הכוכב כאשר בעת ובעונה אחת, ברייניאק (בלייק ריסטון) מגיע לכלוא את העיר קנדור לתוך אוסף העולמות שלו ובכך להביא לחורבנו של הכוכב בסופו של דבר, ואדם סטריינג' (ג'ון סיפוס) מגיע מהעתיד כדי להזהיר על איום שחזר בזמן כדי לחסל את סופרמן לפני היוולדו, ובכך למנוע ממנו להציל את היקום.

ספויילר אפשרי למי שלא צופה בסדרה:

אותו איום מתברר להיות לא אחר מאשר גנרל זוד, שחוזר בזמן כדי למנוע מברייניאק להשיג את מבוקשו, ובכך למנוע את חורבן קריפטון.

מפיק הסדרה התייחס להחלטות שנעשו בפרק הסיום, כאמור, מדובר בספויילרים למי שלא צפה:

"הרגשנו שזה לא יהיה נכון שברייניאק האמיתי יצוץ כל כך מאוחר בסדרה ואז הגיבורים שלנו יביסו אותו. זה פשוט לא יהיה אמיתי, זה יקטין מכוחו העצום של הנבל הזה, אבל חשבנו שזה לעולם לא הולך להיגמר בניצחון, ומה שבאמת רצינו להדגיש זה שהטיימליין השתנה לחלוטין: העיר קנדור לא נחטפה ע"י ברייניאק, כל האירועים שביססנו לאורך העונה- שרשרת האירועים שמובילה להשמדת קריפטון ולידתו של סופרמן- אלו לא קרו יותר, ואנחנו בעצם בטיימליין שונה לחלוטין."

"במובן הזה העננה שריחפה מעל התוכנית, לפי לסדרה יש סוף ברור כי אנחנו יודעים מה צריך לקרות בסוף, לא קיימת יותר. אנחנו חופשיים. כל דבר יכול לקרות, אנחנו בטיימליין אחר".

העונה השניה של קריפטון צפויה להיות משודרת מתישהו בתחילת 2019.

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.