פרקי הבונוס של 'לוציפר': איך להשפיע דרך צפייה ולהציל את הסדרה!

רשת 'פוקס' אולי ביטלה את 'לוציפר', אבל המעריצים הולכים לקבל הלילה עוד שני פרקים לפני שהסדרה מסתיימת.

נשאלת השאלה- האם ניתן לנצל את שידור הפרקים כדי לנסות ולהציל את 'לוציפר'? בעוד הקמפיין להצלת הסדרה מתקדם ולא מראה סימני האטה, האם חובבי 'לוציפר' יכולים להעשות משהו כדי להשפיע על מקבלי ההחלטות?

אז התשובה היא- בהחלט! אספנו כמה דרכים שבהם אתם המעריצים יכולים לחולל שינוי:

א. לצפות בשידור חי: זה יהיה בעיקר רלוונטי למי שקורא את זה במקרה בצפון אמריקה. אם אתם בארה"ב ויש לכם בבית את רשת 'פוקס', צפו בסדרה, במיוחד אם יש לכם קופסת נילסן (שמשומשת למדידת רייטינג). יש סכנה שהרייטינג לא יהיה גבוה במיוחד כי א. זה חג בארה"ב ו-ב. הרבה צופים לא מודעים בכלל לצמד פרקי הבונוס שישודרו הלילה. להבנתנו, גם צפיה דרך Youtube Live או Hulu נחשבת ברייטינג! וכמובן בארץ צפייה דרך נטפליקס יכולה להשפיע לטובה!

ב. ספרו לחבריכם: ברצינות, גם אם מעולם לא צפו ב'לוציפר', בקשו מהם לצפות כטובה (בעיקר אם הם בארה"ב!). תגידו להם שהפרקים הללו אמורים לעמוד בפני עצמם בגדול, ושהם יהנו – כי זה לוצי!

ג. מדיה חברתית: הכי משמעותי למי שחי בארץ. יש לכם טוויטר? מצוין! אם לא גם פייסבוק תופס. השתמשו בהאשטאגים #Lucifer ו- #SaveLucifer ותכתבו פוסטים על זה שצפיתם! פחות חשוב שזה יהיה ברשימות הטרנדין, מה שחשוב שיהיו כמה שיותר שימושים בהאשטגים האלו!

הנה ההמלצות של מפיק הסדרה:

נצטרך לחכות ולראות אם מאמציהם של אליס ויוצרי הסדרה ישאו פרי בסופו של דבר, ו'לוציפר' אכן תנצל מסיום פתאומי. בנתיים לכל הפחות נוכל לצפות בעוד שני פרקים!

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.