סיכומה של סדרה? 'לוציפר' השיגה רייטינג נמוך, נוכחות חזקה במדיה החברתית

אחרי שרשת 'פוקס' ביטלה את 'לוציפר' לפני שבועיים, הרשת שידרה עוד שני פרקי בונוס אחרונים בהחלט (או שמה?) ביום שני האחרון. הפרקים הללו אמורים היו להיות משולבים בעונה הרביעית של הסדרה, ואכן אלו מכם שצפו ודאי הרגישו מעט מבולבלים נוכך העובדה שלפרקים לא היה חוט מקשר עלילתית עם אירועי סוף העונה.

לרוע מזלם של אלו שקיוו ששידור הפרקים הנוספים יעזור לשכנע רשת אחרת לחדש את הסדרה, הרייטינג ביום שני היה נמוך במיוחד מהממוצע. הפרק הראשון ששודר בשעה 20:00 (שעון ניו יורק) זכה ל2.6 מיליון צופים, שזה בערך 0.5 אחוזי רייטינג בקבוצות הגיל העיקריות. הפרק השני ששודר מיד אחריו ירד במעט ל2.3 מיליון צופים. למספרים הנמוכים יש שלל של סיבות מקלות, אבל זה בוודאי לא יעודד את אלו שקיוו לרייטינג חזק כדי לתמוך בקמפיין חידוש הסדרה.

למרות הרייטינג הנמוך, לוציפר אכן הצליחה להכות גלים ברשתות החברתיות. אמש, התיוגית #Lucifer הגיע למקום השלישי ברשימת התיוגים החמים, עם יותר מ341 אלף ציוצים ברשת. כלומר, אלו שצפו בסדרה בהחלט טרחו להודיע על כך.

כרגע לסדרה אין בית לעונה רביעית, אבל מפיק הסדרה ג'ו הנדרסון והשחקן הראשי טום אליס ממשיכים לספק רמזים על שיחות שמתקיימות בנושא, ויתכן בהחלט שזאת לא הפעם האחרונה שנזכה לראות את השטן החביב עלינו על המרקע.

להזכירכם, פרקי הבונוס של 'לוציפר' כבר זמינים בישראל ב'נטפליקס'. צפיתם בפרקים? מה חשבתם עליהם? אתם חושבים שהסדרה תנצל, או שזהו הסוף? נימוקים יתקבלו בברכה.

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.