האם הפינגווין הולך להיות הנבל הראשי בסרט 'הבאטמן'?

 

לא יצא לנו לשמוע הרבה חדשות לגבי סרט הבאטמן שהבימאי מאט ריבס אמור לביים. עד כה שמענו בעיקר שמועות, וניכר שזה המצב גם עכשיו.

לפי הכתב של Variety, ג'סטין קרול, התוכנית העדכנית עבור הסרט 'הבאטמן' היא להשתמש בדמות הפינגווין כנבל הראשי (ראו ציוצים). חובבי די.סי יזכרו שהפינגווין כבר גילם את הנבל הראשי בסרט 'באטמן חוזר', אז גילם את הדמות השחקן דני דה ויטו.

"קחו את זה בערבון מוגבל שכן הדברים כל הזמן משתנים ביקום הסרטים של די.סי, אבל אני שומע שיתכן שהפינגווין נבחר להיות הנבל הראשי הסרט "הבאטמן". המקורות שלי אומרים שגם אם (מאט) ריבס יחליט ללכת לכיוון אחר, האולפנים יכולים עדיין להשתמש בו כנבל בסרט Birds of Pray".

קרול המשיך בציוץ נוסף: "ריבס עדיין עובד על התסריט, אז זה יכול להשתנות, אבל כמה תסריטים הוגשו עבור Birds of Pray, ובאחד מהם הפינגווין מהווה את הנבל הראשי. בכל מקרה, נראה שהאחים וורנר רוצים להשתמש בדמות מוקדם ככל שניתן".

שמועות על ליהוק הדמות של הפינגווין בסרטים עלו לא מעט בחודשים האחרונים, בעיקר מכיוונו של השחקן ג'וש גאד, שספק הטריל ספק רמז לנו על גילום אפשרי של הדמות. אלו שעקבו אחריו בטוויטר ראו אין ספור התייחסויות של השחקן לדמות, לכאורה בלי סיבה ניכרת לעין, כולל תיעוד תמונה שלו עם ג'ף ג'ונס (אחד המפיקים האחראיים על סרטי די.סי בזמנו) כאשר הוא אוחז בקומיקס עם תמונה של הג'וקר במשרדי די.סי (ראו ציוץ).

נצטרך לחכות ולראות אם אכן יש אמת בשמועות והאם הפינגווין הולך לשוב למסך הגדול באחד מסרטי די.סי.

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.