שוחרר טריילר ראשון למשחק "לגו נבלי-על של די.סי"

האחים וורנר הכריזו רשמית על פרויקט שיתוף הפעולה החדש שלהם עם לגו: משחק שיציג את מיטב הנבלים שלהם ויהיה זמין למחשב, Xbox One, PlayStation 4 ול- Nintendo Switch החל מה-16 לאוקטובר השנה.

אתם יכולים לצפות בטריילר הראשון ולהבין לאיזה כאוס ניתן לצפות:

בהודעה לעיתונות נמסר: "המשחק יכניס את השחקנים להרפתקה שמתרכזת בנבלים מלאה במקומות ודמויות מוכרים מכל היקום של די.סי. בפעם הראשונה במשחק לגו השחקנים יכלו ליצור ולשחק עם נבל לגו משלהם לאורך כל המשחק. הדמות שיצרו תהפוך למרכז הסיפור תוך שיתוף פעולה עם דמויות אייקוניות בסיפור מקורי ומצחיק שנכתב בשיתוף פעולה עם די.סי".

מנהל הפיתוח טום סטון ציין: "המשחק נותן אפשרות לשחקנים ליצור צרות בצורה כיפית והומוריסטית תוך שימוש בכוחות המרושעים של הנבלים. תהיה כמות גדולה מאוד של אופציות לשדרוג ועריכת הדמויות. השחקנים יצרו את הדמות בהתחלה ויפתחו יכולות חדשות ככל שהם יתקדמו במשחק הזה, שהוא הכי מצחיק של לגו עד כה".

מצגת זאת דורשת JavaScript.

לא לגמרי ברור איפה תהיה ליגת הצדק בסיפור, אבל ניכר שדווקא סינדיקט הפשע (הגרסה המרושעת של ליגת הצדק מיקום אחר) תיקח חלק מרכזי בסיפור, ואז יהיו אלו הנבלים של ה Legion of Doom שיצטרכו להציל את העולם.

למשחק הרגיל תהיה גם גרסת Deluxe, שתכלול מנוי שנתי לדמויות  DLC, כולל נבלים של סדרות טלוויזיה של די.סי. וורנר אמורים להציג פרטים נוספים על המשחק בכנס E3 הקרוב, אבל חובבי משחקי הלגו יכולים להכין כבר את הארנקים לסתיו הקרוב.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.