האם ג'ף ג'ונס ופאטי ג'נקינס רמזו את שם הסרט הבא של וונדר וומן?

היום אנחנו מציינים בדיוק שנה מאז יציאת הסרט 'וונדר וומן' לאקרנים באופן רשמי. האם יתכן שהמפיק ג'ף ג'ונס והבימאית פאטי ג'נקינס ניצלו את התאריך כדי לרמוז לנו על השם של הסרט הבא של וונדר וומן?

משתמשי הטוויטר יכולים להבחין שג'ף ג'ונס, אחד המפיקים הראשיים של סרטי די.סי ומי שעזר לשכתב את התסריט של הסרט 'וונדר וומן', שינה את תמונת הקאבר שלו לתמונה עם כיתוב הלוגו WW84. זמן קצר לאחר מכן, גם הבימאית פאטי ג'נקינס שינתה את תמונת הקאבר שלה לאותו לוגו. ראו תמונות:

ww84

DC-Boss-Hints-at-When-Wonder-Woman-2-Takes-Place

זה לא מצריך חשיבה יתרה כדי להבין שללוגו יש קשר לסרט ההמשך של וונדר וומן: WW הם ראשי התיבות של וונדר וומן (Wonder Woman) ואחד הפרטים היחידים שאנחנו יודעים בברור על הסרט זה שהוא הולך להתרחש בשנות השמונים, על כן 84 יכולה להיות השנה הספציפית שבה מתרחש הסרט. ג'נקינס היא גם הבימאית של סרט ההמשך אז זה טבעי שהיא תציג לוגו שכזה בטיימליין שלה, וג'ונס, מעבר למעורבות שלו בסרט הראשון, אמור לקחת חלק גדול יותר בכתיבת הסרט השני יחד עם ג'נקינס.

כרגע אין לנו מידע נוסף מעבר לטיזר הכפול הזה ועדיין לא ברור אם הסרט אכן הולך להיקרא "וונדר וומן 84", או שמה המפיק והבימאית רוצים לתת לנו מידע ספציפי יותר על תזמון הסרט?

כרגע לא לגמרי ברור מה הסיבה הספציפית לשנה 1984. ניסינו למצוא קשר לקומיקס אבל לא מצאנו משהו בולט לעין דווקא בשנה הזאת. הפרט המעניין היחיד שחשבנו עליו הוא שסרט גיבורת העל הראשון אי פעם- 'סופרגירל', יצא לאקרנים בשנת 1984. בנוסף, הסרט סופרגירל שוחרר לאקרנים ב1 בנובמבר, שזה תאריך היציאה של סרט ההמשך של וונדר וומן ב2019. ככל הנראה מדובר בפרט טריוויה מקרי ונצטרך להיעזר בסבלנות לחכות למידע נוסף בקרוב.

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.