דיווח של Variety: ג'ראד לטו יככב בסרט ג'וקר משלו

Variety מדווחים שהשחקן ג'ראד לטו, שגילם את דמותו של הג'וקר בסרט 'יחידת המתאבדים', עדיין לא סיים עם התפקיד. למעשה, על פי הדיווח לטו הולך להפיק ולככב בסרט סולו על הג'וקר. בנוסף, נכתב בכתבה שהסרט הזה אמור להיות אחד מקבוצה של סרטים שיתבססו על הדמויות והעולם של 'יחידת המתאבדים'.

אנחנו יודעים מה אתם חושבים- סרט סולו על הג'וקר? אין כבר כזה בתכנון? אפילו כמה? – אז זהו, שכן. כזכור מרטין סקורסזה מפיק סרט "סיפור מקור" על הג'וקר שאינו חלק מהיקום הקולנועי המשותף של די.סי, בבימויו של טוד פיליפס, כאשר השחקן חואקין פיניקס הוזכר כמי שפנו אליו כדי לגלם את הדמות (באופן מעניין, פיניקס ולטו הם בערך בני אותו הגיל). בנוסף, דובר בזמנו על סרט על הג'וקר והארלי קווין, גם שם סביר שג'ראד לטו היה נקשר לפרויקט וכמובן שהדמות של הג'וקר יכולה גם להופיע עקרונית בסרט 'יחידת המתאבדים 2' שצריך להתחיל צילומים בשנה הבאה.

אז מה פשר כל הסרטים האלו? צריך לזכור שכמעט אף אחד מהסרטים הללו לא אושר באופן רשמי בהודעה לעיתונות על ידי אולפני האחים וורנר. זה לא אומר שהם אינם בתכנון, או שלא היו באיזשהו שלב בתכנון, אבל בפועל כל אולפן בוחר כמה סרטים מתוך מבחר גדול של אופציות, ולא ברור כמה מהכתבות הללו של Variety או של עיתונים אחרים באמת יבשילו לסרט בסופו של דבר.

במובן מסוים, יש הגיון ברעיון של סרט סולו של לטו. מכיוון שאנחנו כבר יודעים שמרגו רובי בחרה לככב בסרט הBirds of Prey, ניכר שסרט על הארלי והג'וקר לא הולך להתקיים בזמן הקרוב, מה שמותיר את לטו חופשי לאפשרות של סרט משלו. זה כמובן לא מחייב שרובי לא תופיע בסרט שכזה והכול למעשה תלוי בלוח הזמנים של ההפקות השונות.

הדעות לגבי הופעתו של לטו ב'יחידת המתאבדים' נוטות להיות חלוקות. יש לא מעט שסולדים מהפרשנות שלו של הדמות, אבל הקוצנזוס בדרך כלל נופל על כך שהוא לא הופיע בסרט מספיק כדי להותיר רושם טוב. בכל מקרה לטו ניצב בזמנו בסיטואציה קשה כאשר נאלץ לעקוב אחרי הופעתו הזכורה של הית' לדג'ר בסרט 'האביר האפל'. גם העובדה שהסרט 'יחידת המתאבדים' לא זכה לביקורות משובחות סייעה לאיבה של צופים מסוימים.

עובדה אחת בטוחה- בלי קשר למה שחשבתם על הסרט 'יחידת המתאבדים', הסרט הניב לאולפני וורנר רווחים רבים, וניכר שאנחנו נמשיך לראות סרטים מפנטאון הנבלים של די.סי בזמן הקרוב. נצטרך לחכות ולראות מתי ואם בכלל נזכה לראות את הסרט הזה יוצא לפועל.

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.