ג'ו מנגינלו לוהק לתפקיד דת'סטרוק בזכות אומנות מעריצים?

אחד החלקים הכי מדוברים מתוך הסרט 'ליגת הצדק' היה סצנה אחרי הכתוביות בה ג'ו מנגינלו הגיח לראשונה בתפקיד של דת'סטרוק. קצת קשה להאמין שליהוק של דמות כל כך איקונית וחשובה ביקום של DC יגיע כתוצאה של אומנות מעריצים שמישהו הכין בפוטושופ, אבל לפי ג'ו מנגינלו בעצמו, ניכר שזה בדיוק מה שקרה!

בכנס קומיקון-אוז, מנגינלו גילה לנוכחים שהוא קיבל את הפניה לשחק את התפקיד בעקבות אומנות מעריצים של האמן BossLogic:

"בזמנו ג'ף ג'ונס ובן אפלק כתבו יחד את התסריט לסרט 'הבאטמן', הם רצו להציג את סלייד (דת'סטרוק) בסוף 'ליגת הצדק'… ג'ון ברג (אחד המפיקים הממונים על סרטי DC בזמנו) חיפש בגוגל 'דת'סטרוק', ראה אומנות מעריצים של ג'ו כסלייד… ואז הוא קיבל את ההצעה".

 

זה נשמע די מצחיק שליהוק כל כך מהותי בסרט עתיר תקציב כל כך יבוא בעקבות אמנות מעריצים טובה ככל שתהיה, אבל מצד שני, למה לא בעצם? זאת בהחלט נקודה למחשבה עבורנו כל פעם שאנחנו משתפים אומנות מעריצים של שחקן פוטנציאלי עבור איזשהו תפקיד. היום יותר מתמיד ניכר שמישהו אכן שם לב לכך ולוקח זאת בחשבון.

הנה התמונה המדוברת שBossLogic ערך:

3996ea7438294c0a00148f0bfbd1b0f0

לגבי מנגינלו עצמו, לא ברור מתי נזכה לראות אותו שב לתפקיד אחרי ההופעה הראשונה והקצרצרה שלו. ג'ף ג'ונס ובן אפלק כבר לא כותבים את התסריט לסרט הסולו של באטמן, וכל הסימנים מצביעים על כך שמאט ריבס, הבמאי והתסריטאי החדש, לא מתכנן להשתמש בדמות.

היו דיווחים על תוכנית לסרט סולו של דת'סטרוק, אבל לא ברור כרגע באיזה שלב של פיתוח סרט כזה יכול להיות. פוטנציאלית דת'סטרוק יכול גם להופיע בסרטים כמו 'יחידת המתאבדים 2', 'נייטווינג', או כל סרט מסדרת סרטי גותהם. יש כמובן תוכנית ליצור סרט שבו ליגת הצדק תילחם בLegion of Doom, ואם סרט כזה אכן יצא מתישהו לפועל יש להניח שדת'סטרוק יקח בו חלק.

נצטרך לחכות ולראות מתי נזכה לראות שוב את המחסל של DC, בכל מקרה, זה מגניב להבין ולראות דוגמה נוספת לעד כמה למעריצים יש השפעה על תהליך קבלת ההחלטות.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.