מידע חדש לגבי שירות הסטרימינג DC Universe, ההשקה כבר בקיץ הזה?

 

הפלטפורמה הדיגיטלית החדשה של DC ו-וורנר מסקרנת הרבה מאוד מעריצים, אבל עד עתה לא היו לנו יותר מדי פרטים לגבי מה בדיוק היא תכלול ומתי היא תהיה זמינה לקהל הרחב? מידע חדש שצץ מצביע על כך שהפלטפורמה הזאת תכלול הרבה יותר תוכן ממה שמעריצים אפילו קיוו, ושיתכן שההשקה של הפלטפורמה, לפחות בצפון אמריקה, קרובה במיוחד.

מוקדם יותר השבוע, מנהלת הקהילה של DC Entertainment דני סנואו הופיעה בפודקאסט בנושא "ג'יימס בונד", בסוף הפרק סנואו נשאלה אם היא רוצה לדבר על אחד הפרוייקטים שלה והיא בחרה לדבר על DC Universe:

"אנחנו עומדים להשיק, אני חושבת שבסוף אוגוסט, את הפלטפורמה הדיגיטלית של DC, שתהווה מרכז לכל הדברים שקשורים לDC". אמרה סנואו והמשיכה: "יהיו שם סרטים דיגיטליים, סדרות טלוויזיה שתוכלו לצפות בהן בסטרימינג. אנחנו הולכים להכניס הרבה קומיקסים לשם, הולכים להיות שם הרבה דברים טובים".

"כרגע אנחנו עובדים על להכניס את כל הקטלוג מהעבר של סדרות האנימציה והסרטים, אבל אנחנו גם נפיק דברים חדשים. אני חושבת שכרגע יש לנו ארבעה סדרות חדשות ומקוריות שאנחנו מפיקים- כולל סוואפ ת'ינג!"

אם המידע הזה מדויק, ואין סיבה להאמין שלא, הרי שמדובר בסוג של מהפכה. לא זאת בלבד ששירות הסטרימינג יספק סדרות חדשות שכבר עוררו עניין בקהל המעריצים כמו: טיטאנים, דום פטרול, סוואפ ת'ינג, סדרת אנימציה של הארלי קווין ועונה שלישית של Young Justice- עכשיו, גם סדרות וסרטים ישנים של דיסי יוכלו להופיע שם! הראש מתפוצץ מאפשרויות בין אם זה סדרת האנימציה המקורית של באטמן, טין טייטנס, יותר מ30 סרטי אנימציה מעולים של DC, סרטי סופרמן של כריסטופר ריב, וונדר וומן של לינדה קרטר ועוד ועוד??? האפשרויות הן באמת כל כך נרחבות, וזה מבלי שציינו את אפשרויות הקומיקס שיופיעו שם!

אז לפני שאנחנו מתחרפנים פה- כמה נקודות שעדיין לא לגמרי ברורות: א. מה תהיה הזמינות של הדבר הזה מחוץ לארצות הברית? כרגע זה ממש לא ברור, וניכר שכמו הרבה דברים, זה יתחיל להיות זמין בצפון אמריקה קודם, ורק אחר כך בשאר העולם. ב. בינתן שזה לא יהיה זמין בהתחלה בשאר העולם, האם הסדרות המקוריות ישווקו דרך נטפליקס כמו הרבה מהסדרות האחרות של DC? ג. כמה הדבר הזה הולך לעלות? והאם שיטת התשלום תהיה כמו נטפליקס- תשלום חודשי קבוע לכל התוכן, או עם רכישות בתוך השירות?

בנתיים רב הנסתר על הגלוי, אבל אפילו המידע הקל הזה הצליח לסקרן אותנו מאוד. מה שלא פחות מסקרן זה שניכר שנקבל תשבות בקרוב, אם אכן השירות יושק באוגוסט הקרוב.

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.