ג'ף ג'ונס יפיק ויכתוב סרט 'גרין לנטרן קור', יעזוב את DCE לטובת חוזה הפקה

 

ג'ף ג'ונס עוזב את תפקידו ב DC Entertainment ועובר לתפקיד יצירתי יותר בסרטי DC. ג'ונס משיק חברת הפקות משלו תחת השם Mad Ghost Productions כאשר הוא נכנס לחוזה הפקה/ כתיבה אקסקלוסיבי עם האחים וורנר. למעשה, זה אומר שג'ונס יפסיק להתנהל כמפיק אחראי ומייעץ (משהו שכבר התחיל לקרות ברגע שוולטר האמדה מונה לנשיא סרטי DC) ויהפוך מעובד של וורנר לעובד-שותף.

במסגרת המעבר, ג'ונס הולך לכתוב ולהפיק כמה סרטי DC עבור וורנר, כאשר הפרויקט הראשון כחלק מהעסקה הוא הסרט 'גרין לנטרן קור'! בנוסף, ג'ונס ימשיך בתפקידו כמפיק/כותב בסרטים שכבר מופקים: וונדר וומן 2, שאזאם ואקוומן.

green_lanterns_of_earth___wallpaper_by_daviddv1202-dbsi7co

עוד בנוסף, ג'ונס ימשיך לכתוב עבור DC Comics כאשר הוא מפתח מספר סדרות קומיקס, בינהם: Doomsday Clock שכבר התחיל, סדרת קומיקס של שאזאם, סדרת קומיקס מסקרנת שנקראת Three Jokers וסדרת קומיקס עבור דמויות ידועות פחות בDC.

"ג'ף הוא כותב סופר מוכשר שבאמת הותיר חותם על DC ועל הדמויות שלהם", אמר טובי אמריך, נשיא חטיבת הסרטים של וורנר, "אנחנו שמחים שהוא חוזר לתשוקה שלו ולשורשים שלו ככותב ומפיק, וזה אפילו יותר טוב שהוא נשאר במשפחת וורנר שלנו. אנחנו מצפים לעבוד יחד על גרין לנטרן ועל פרויקטים נוספים".

"לקחתי בזמנו את התפקיד ב DC Entertainment כי אני אוהב את הדמויות ואת היקום שלהם יותר מהכל. אבל, אני רוצה לבלות את הזמן בכתיבה ובלהיות על הסט." אמר ג'ף ג'ונס בטוויטר, "אני מאושר לחזור לתפקיד יצירתי יותר. זאת עבודת חלומות על פרויקטים חלומיים, להתעמק יותר בפנתיאון הדמויות הרחב של DC. אני גם שמח להמשיך לעבוד עם השותפים הנהדרים שלי ב DCE ובוורנר".

אז כאמור, אחרי חוסר ההצלחה היחסי של 'ליגת הצדק' בקולנוע, ג'ף ג'ונס וג'ון ברג, מי שמונו (לזמן קצר) כמפיקים אחראיים על סרטי DC, הוחלפו על ידי וולטר האמדה שהפך לנשיא סרטי DC (כלומר, המפיק הראשי שלהם). ג'ון ברג עבר לחטיבה אחרת בוורנר, ועכשיו אנחנו מבינים שג'ף ג'ונס הופך לכותב/מפיק במובן היצירתי יותר, מה שרוב המעריצים תמיד קיוו שיהיה.

למי שלא יודע, ג'ף ג'ונס נחשב לכותב אגדי בDC, עם כמה מריצות הקומיקס הכי משמעותיות בעבור הרבה מאוד מהדמויות שלהם. אולי הריצה הכי מפורסמת של ג'ונס היא… גרין לנטרן, שם הוא הטביע את חותמו על הדמות ושינה את היקום של הדמויות הללו לחלוטין. בהרבה מובנים, ג'ף ג'ונס הוא הכותב המושלם לסרט כמו הגרין לנטרן קור.

נצטרך לחכות ולראות מה המשמעות של המעבר עבור תאריכי ההפקה של הסרטים ומתי בדיוק מעריצים יוכלו לצפות סוף סוף לסרט גרין לנטרן.

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.