סרט "המקור של הג'וקר" יופק בתקציב נמוך, יתחיל הפקה בסתיו הקרוב?

אנחנו חיים בעולם שבו ישנם שני סרטי ג'וקר בתהליכים של טרום הפקה, ולמרות שבתחילת החודש דווח על סרט סולו של הג'וקר בגילומו של ג'ראד לטו, ניכר שהסרט השני בבימויו של טוד פיליפס ממשיך להתקדם, ומכוון להתחיל הפקה כבר בסתיו הקרוב.

לפי ה Hollywood Reporter, ישנם אכן שני סרטי ג'וקר בתהליכים שונים של הפקה. האחד הוא המשך של הג'וקר של ג'ראד לטו שהוצג בסרט 'יחידת המתאבדים', ואשר מתקיים בתוך היקום הקולנועי המשותף של DC. השני הוא הפרויקט של פיליפס שדובר עליו כבר תקופה ארוכה.

Joker-OutOutMagazine1

הסרט יציג את חואקין פיניקס בתפקיד הנסיך הליצן של הפשע ויופק על ידי מרטין סקורסזה. העלילה אמורה להיות אפלה במיוחד ולהציג וריאציה של סיפור המקור של הנבל המפורסם. העלילה ככל הנראה תתקיים בשנות השמונים, ולפי הדיווח זה יהיה הסרט הראשון מבין סדרה של סרטים שיעמדו בפני עצמם.

כאמור, לפי הדיווח הצילומים יחלו כבר בסתיו הקרוב, כאשר התקציב אמור להיות נמוך יחסית, בסביבות ה55 מיליון דולר, מה שאמור לאפשר לסרט דירוג של מבוגרים בלבד. זהו כמובן סכום זעום בהשוואה לסרטים שמבוססים על קומיקס, על הסרט אמור להיות גרסה מציאותית יותר של הג'וקר, בסגנון נואר.

מה שבטוח, זה יהיה מעניין לראות כיצד הקהל הרחב יגיב למצב שבו שני שחקנים מגלמים את אותה הדמות באותו פרק זמן בקולנוע. כרגע לא ברור מתי סרט הסולו השני אמור להתחיל הפקה, וזה נראה סביר שהאחים וורנר יחכו מעט עם ההפקה שלו.

 

 

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.