'וונדר וומן 84': כיצד יתכן שסטיב טרוור חי? ניתוח הספקולציות

פאטי ג'נקינס שיתפה תמונה אתמול בטוויטר שגילתה הפתעה גדולה בנוגע לסרט 'וונדר וומן 84' הקרוב (רשמית, זה השם): כריס פיין חוזר לתפקיד של סטיב טרוור בסרט ההמשך של וונדר וומן!

בעוד שהרבה מאוד מעריצים שמחו מאוד לראות שמושא אהבתה של וונדר וומן חוזר שוב בסרט ההמשך, ניכר שהתמונה הובילה למידה רבה של בלבול ואפילו לקצת כעס. ספויילר לסרט וונדר וומן הראשון: סטיב טרוור מת לקראת סוף הסרט לאחר שהוא מקריב את עצמו ומפוצץ את המטוס שהכיל את הגז ההרסני. מותו היה הקטליזטור שהוביל את דיאנה להביס את ארס אל המלחמה.

אז אם הוא מת במלחמת העולם הראשונה (1918)… איך הוא חי בסרט השני ב1984, כאשר הוא נראה בדיוק אותו הדבר? ואיך זה יתכן שהוא חי אם בסרט 'ליגת הצדק' הוא מדווח כמי שמת? אנחנו חושבים שיש לנו כמה תשובות! שימו לב, מדובר בספקולציות שנשענות על המידע הרשמי שהוצב לפנינו וקצת על הכרה של היקום של DC. כטבען של ספקולציות, לפעמים הם מתבררות כנכונות. אז אין פה ספוילרים, אבל אם אתם רוצים להיות נטולי כל רושם מוקדם ולהיכנס לסרט חופשיים לחלוטין- אולי מומלץ לוותר על המשך הקריאה!

בואו נתחיל במה שזה בטוח לא: א. פלאשבאק זה לא כי בתמונה הוא בברור מצוי בקניון בשנות ה80, לבוש בבגדים של שנות השמונים. אין כאן חזרה בזמן או היזכרות בימי מלחמת העולם הראשונה, סטיב נמצא בשנות ה80.

ב. חיזיון/חלום זה יותר אפשרי, עקרונית יכול להיות שוונדר וומן מדמיינת את סטיב, או שמישהו גורם לה לדמיין אותו. הסיבה שזה לא נראה לנו סביר היא הפרצוף המבולבל של כריס פיין, הוא נראה לנו בדיוק כמו מישהו שמת במלחמת העולם הראשונה, ופתאום הובא 64 שנים לגלות אות העולם של שנות ה80. בנוסף, אם דיאנה מדמיינת אותו, למה שיהיה לבוש בבגדי שנות ה80? אם פיין מופיע בסרט רק לכמה סצנות, למה שיפרסמו זאת באופן רשמי במקום לשמור על זה בסוד? יתכן שהם ידעו שאין סיכוי לשמור על זה בסוד (לראייה שלל התמונות מהסט שכבר דלפו), אבל נראה לנו לפחות על פניו שיש סיבה מובהקת להופעתו של פיין.

ג. זה לא סטיב, אלא קרוב משפחה שלו. פאטי ג'נקינס ציינה בציוץ שלה "ברוך הבא סטיב טרוור", גם בהודעה הרשמית של האחים וורנר לגבי הסרט צוין ש"כריס פיין חוזר לתפקיד סטיב טרוור". אז אלא אם משקרים לנו, סביר שפיין ישחק את סטיב טרוור המקורי, ולא איזה נכד או נין שלו. בנוסף, זה יראה טיפשי למדי בקונטקסט של סרט מודרני.

ד. סטיב טרוור הוא גיבור על/אל יווני. אם יתברר שטרוור היה מאז ומתמיד נצר לאל יווני, או גיבור על, ניתן יהיה להסביר כיצד שרד את הפיצוץ ונשאר צעיר 64 שנה אחרי. מישהו העלה תיאוריה לפיה טרוור קיבל טבעת גרין לנטרן בדיוק לפני מותו, ששיגרה אותו לחלל. זה לא יסביר למה הוא לא ציין זאת לדיאנה, או למה הוא נחשב מת ב2017.

אוקי, אז עכשיו נעבור לספקולציות הסבירות יותר, כאמור ראו הוזהרתם, יתכן שהם יתבררו כאמת:

א. סטיב טרוור הוחזר לחיים על ידי כוחות האלים. בפנתיאון האלים היווני, אליו הדמות של וונדר וומן משויכת, יש מספר אלים שיכולים להחזיר אדם מהמתים. אבל כל האלים מתו לפי הסרט הראשון לא? אז זהו, שיש אל אחד שלא- הדס, אל המוות. זה האל ששוכן בשאול ויכול להחזיר את המתים לתחייה. איך אנחנו יודעים שהוא לא מת? אנחנו לא בטוחים, אבל לרוב אל המוות שוכן בממלכת המתים, אז הוא לא היה לוקח חלק במלחמה שכביכול חיסלה את כל האלים. הדס הוא אחד הנבלים המפורסמים של וונדר וומן, לכן יתכן שיש לו סיבות נסתרות וזדוניות להשבתו של טרוור לחיים. איך זה מסתדר עם הנבלית צ'יטה? יכול להיות שהם ישתפו פעולה, זה די נפוץ בסרטי DC לקבל יותר מנבל אחד בסרט. יהיו התוכניות שלהם אשר יהיו, סביר שטרוור לא ישרוד גם את הסרט הזה, שכן כאמור הוא נחשב למת 30 שנה אחר כך באירועי הסרט "ליגת הצדק". אז יחזירו אותו רק כדי להרוג אותו שוב? אולי.

ב. זה לא סטיב טרוור, אלא מישהו שמתחזה לסטיב טרוור. נבל כלשהו לבש את צורתו של סטיב טרוור כדי לערער את נפשה של וונדר וומן. זה יכול להתנהל בדיוק כמו האופציה הקודמת, רק שהטוויסט יהיה שזה מעולם לא היה סטיב טרוור, אלא נבל זדוני. איזה נבל? יש כמה אופציות- סרסיי יכולה להטיל כישוף שכזה, וכמובן כל אל יווני יכול ללבוש צורה של אדם אחר. יש אופציה פחות זדונית לתיאוריה הזו- הבמאי קווין סמית' תהה אם יתכן שאיש המאדים ג'ון ג'ונז יופיע בסרט ויתכזה לסטיב טרוור כדי לקבל את ביטחונה. איש המאדים הוא כמובן גיבור-על, וזה יעלה את השאלה היכן הוא היה באירועי הסרטים הבאים, אבל זאת אפשרות.

מה דעתכם על האופציות שלנו? מה האופציות שלכם?

 

One Reply to “'וונדר וומן 84': כיצד יתכן שסטיב טרוור חי? ניתוח הספקולציות”

  1. צלילושי

    יש ים ספוקולציות אבל.. כן עולם מגביל מין הסתם.
    כמו שבinjustice הרגו כלכך הרבה דמויות טובות וכו לא אומר שלא קיימות.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.