'לוציפר': פרטים ראשונים לגבי העונה הרביעית

כפי שאתם בוודאי יודעים, נטפליקס הצילה את הסדרה 'לוציפר' והעניקה לה חיים מחודשים בפלטפורמה שלה. עד כה לא היה ברור כמה שינויים יחולו במעבר של התוכנית משידור שבועי ברשת טלוויזיה לצפיה בענקית הסטרימינג, אך כעת המפיקים של הסדרה סיפקו לנו פרטים חדשים.

בראיון עם TVLine, המפיקים אישרו שהעונה הרביעית תהיה בת 10 פרקים בלבד, בניגוד לעונות ה22 פרקים שהיו עד כה.

כשנשאלו לגבי תחילת ההפקה, הם השיבו: "היא תתחיל בקרוב, באוגוסט בערך, אנחנו לא מבזבזים זמן, כולם מוכנים ומזומנים". נשאלת השאלה כמובן מה ההשפעה של חיתוך חלק משמעותי כל כך מכמות הפרקים, וכיצד זה ישפיע על העלילה המתוכננת של העונה הרביעית?

"בכל מקרה תכננו לחלק את העלילה לשני חלקים (בעונה הרביעית), אז אנחנו פשוט נספר חלק ראשון ממש טוב ומטריד! ההזמנה הקצרה של הפרקים נותנת לנו להתרכז בסיפור ולפקס אותו, שזה מה שמרגש בזה. יש לנו חצי ראשון ממש מלהיב וזה הולך להפוך לסיפור מדהים".

לגבי אורך הפרקים עצמם, ניכר שהם ישארו בערך אותו הדבר: "אנחנו כנראה נישאר עם בערך 43 דקות לפרק. אנחנו עוד צריכים לדבר עם נטפליקס על זה. יש פה מקום לגמישות, אז אם יש סצינה שאנחנו ממש אוהבים, אנחנו מקווים שעכשיו לא נצטרך לחתוך אותה בגלל זמן השידור, אבל אנחנו לא הולכים לעשות פרקים של שעה וחצי עכשיו!".

בנוסף הוזכר שפרקי הבונוס ששודרו לאחר סיום העונה לא ישתלבו בעונה החדשה ולא יחשבו כחלק מהעונה הרביעית.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.