ג'רמי איירנס לוהק לתפקיד ראשי בסדרה 'וואצ'מן' של HBO

שמעתם נכון! אלפרד בכבודו ובעצמו עובר לעולם של הוואצ'מן!

השחקן ג'רמי איירנס לוהק לתפקיד ראשי באדפטציית הקומיקס המדוברת של רשת הטלוויזיה HBO- 'וואצ'מאן' (Watchmen). לפי הדיווח של Deadline, יש מעט מאוד פרטים על הדמות שאיירנס יגלם, מעבר לתיאורו כ"לורד בריטי נמהר ומזדקן".

איירונס מוכר היטב לחובבי DC כמי שגילם את המשרת האהוב אלפרד פניוורת' בסרטים 'באטמן נגד סופרמן' ו-'ליגת הצדק'.

בנוסף לאיירנס, הקאסט של הסדרה יכלול את דון ג'ונסון, רג'ינה קינג, טים בלייק נלסון, לואיס גוסט ג'וניור, אדליין קלמנס ואנדרו הווארד. עדיין לא ברור מה יהיו התפקידים של כל אחד מהשחקנים הללו, אבל כנראה שנדע יותר ככל שההפקה תתקדם.

הסדרה ככל הנראה תתמקד באוקלהומה, ונראה שהיא תעקוב אחר דמויות שלא בוססו בסדרת הקומיקס המקורית. לפי דיווחים שונים, ולפי מספר דמויות מצילומי הפיילוט, ניכר שהעלילה של סדרת הקומיקס תהווה נקודת התחלה לסדרת הטלוויזיה.

"אין לנו שום רצון לעבד את סדרת הקומיקס המקורית של אלן מור וגיבנס מלפני יותר משלושים שנה," ציין המפיק דיימן לינדלוף בפוסט במדיה החברתית לפני מספר שבועות. "הכרכים האלו הם אדמה קדושה ואנחנו לא ניצור אותם מחדש או נעשה להם ריבוט".

"עם זאת, אנחנו נעשה להם רימיקס, הכרכים המקוריים הם הברית הישנה, כשהברית החדשה הגיעה, היא לא מחקה את מה שבא לפניה. הקומידיאן מת. דן ולורי התאהבו וכו', הכל נשאר".

לסדרה עדיין אין תאריך יציאה.

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.