ביקורות ראשנות ברשת לסרט "כוח הטיטאנים! חיים בסרט"

 

צוות גיבורי המשנה שאהוב של DC מגיע לקולנוע הקיץ וקבוצה של מבקרי סרטים, בלוגרים ומעריצים ברי מזל זכו לצפות בו ולכתוב את רשמיהם הכללים ברשת. הטין טייטנס גו יגיעו לאולמות הקולנוע בישראל ב2 לאוגוסט ויככבו בסרט אנימציה משלהם שיקרא בעברית: "כוח הטיטאנים! חיים בסרט".

לצפיה בטריילר בעברית:

בסך הכל, ניכר שהתגובות הן חיוביות למדי. הסדרה של הטין טייטנס גו היא בהחלט נושא למחלוקת בעולם החובבים של DC, אבל הקונצנזוס מונח על כך שזהו תוצר שמכוון הרבה יותר לילדים צעירים משאר מפעלי האנימציה של DC. עדיין ניכר שהסרט עצמו הצליח להתחבב גם על המובגרים!

הנה כמה מהתגובות שצצו ברשת:

מג דאוני מCBR כתבה: "כוח הטיטאנים! חיים בסרט' שלט, אבל זאת לא הייתה ממש הפתעה."

https://twitter.com/rustypolished/status/1013134976353570816

סקוט מנזל מWe Live Entertainment כתב: "כוח הטיטאנים היא מדהים וכרגע זה סרט האנימציה האהוב עלי של השנה. אני אוהב את הרפרנסים לדמויות שוליות ולמוזיקת שנות ה80. יש אפילו רפרנס לגיבור על שבטוח תייצר צחוקים מכולם".

ג'רמיין לוסיאר מ'גיזמונדו' כתב: "כוח הטיטאנים היה סופר כיף. זה מאוד לילדים אבל מאוד מצחיק. החתירה תחת גיבורי העל היתה מתוחכמת, ההופעות מפורסמים שלטו והסרט הולך על הרבה מעבר למה שהייתם מצפים".

קורטני הווארד כתבה: "כוח הטיטאנים גרם לצד שלי לכאוב. מלא בוז בצורה נפלאה, לגמרי מטא, מגיע לנקודות הנכונות וכל הזמן חוטר תחת הד'אנר של גיבורי העל. קומדיה מעולה. שרתי את כל השירים כשיצאתי מהקולנוע".

לפי המידע שיש לנו כרגע, הסרט מדובב לעברית ואלו יהיו עיקר ההקרנות. יהיו לפחות 2 הקרנות באנגלית, אחת במסגרת פסטיבל DC בדיזינגוף סנטר, וכן יתכנו מספר נוסף של הקרנות כאלו בעתיד. נשתדל לעדכן.

2 Replies to “ביקורות ראשנות ברשת לסרט "כוח הטיטאנים! חיים בסרט"”

  1. מוקי מוטרו

    נשמע מדהיםםם!!! קצת (הרבה) מאכזב שאולי לא יהיה הקרנות באנגלית בארץ. לא נראה לי שאני אלך לראות את זה בעברית.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.