דיווח: CW מפתחים סדרה על באטוומן

באטוומן מגיעה ל Arrowverse ותיקח חלק בקרוסאובר של סדרות די.סי בCW השנה. את זה אנחנו יודעים, אבל נראה שלCW יש תוכניות גדולות יותר עבור הדמות.

לפי דיווח של וריאטי, רשת CW החלה לפתח סדרה עבור באטוומן, שאמורה לצאת למסכים הקטנים ב2019 (בהנחה שהיא תאושר, אבל בואו נודה על האמת, מה הסיכוי שלא?).

באטוומן (שאין לבלבל אותה עם באטגירל על גילגוליה השונים) היא קייט קיין שהוצגה לראשונה בקומיקס ב2006. לדמות יש קהל מעריצים לא מבוטל כאחת הדמויות הלסביות הראשונות בדי.סי. לאחרונה היא אף קבלה כותר קומיקס משלה.

Batwoman-Art-Print

לא ברור עדיין מה יהיה חלקם של העיר גותהם או של באטמן בכבודו ובעצמו בסיפור. הArrowverse היה די קמצן בהתיחסותו לעיר המיתולוגית או לצלבן בגלימה. עם זאת, העונה ב'חץ' התייחסו לדמותו של ברוס וויין באופן מפורש ולכן ניתן להניח שבעולם של אוליבר קווין וחבריו באטמן הוא כבר דמות די מבוססת.

בהרבה מובנים באטוומן מהווה דמות מושלמת לכיוון הסיפורים שCW אוהבים לספר לאחרונה, נותרת רק השאלה, כמה מתוך הרקע של באטוומן ומשפחת העטלף באמת נזכה לראות?

קרולין דיירס, שהיתה כותבת ומפיקה בסדרה 'יומני הערפד', נבחרה לכתוב את הפיילוט, והיא תצטרף ככל הנראה כמפיקה. הצוות הרגיל של CW בראשות גרג ברלנטי ישמש כמפיקים הראשיים.

אנחנו מניחים שנשמע עוד על ההופעה של באטוומן בקומיקון הקרוב, ואז אולי נהיה יותר חכמים לגבי הכיוונים של יקום הסדרות של DC בCW.

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.