חדשות קומיקס: מוריסון ל'גרין לנטרן', ג'ף ג'ונס ל'שאזאם' ועוד

זה יהיה סוג של פשע אם יעבור סוף שבוע שלם של קומיקון בלי שנפרסם לפחות ידיעה אחת על קומיקס, ואכן יש הרבה מאוד חדשות מעניינות בDC כאשר הרבה כותרים מקבלים צוותים חדשים ומרגשים. בהרבה מובנים, DC קומיקס נמצאים בסוג של תור זהב כרגע, כאשר החברה מעסיקה כמה מהיוצרים הכי מעורכים בשוק, ולכן ראוי לכתוב על זה.

נתחיל מהחדשה הכי מסקרנת אולי: גרנט מוריסון חוזר לדי.סי קומיקס עם סדרת קומיקס חדשה של 'גרין לנטרן'! הוא יצטרף לאמן ליאם שארפ (שעשה עבודה מעולה לאחרונה על וונדר וומן) בחוברת שתתמקד בהאל ג'ורדן ותקרא The Green Lantern.

HJFLC_Cv1_R3_gallery_57f6a26741afb5.19569302

"הקונספט הבסיסי הוא שגרין לנטרן הוא בעצם שוטר חלל שמפטרל בסקטור שלו ובמסגרת העבודה הזאת הכל יכול לקרות" אמר מוריסון על הפרויקט. "עשינו את זה יותר כמו סדרת משטרה".

"במקום סאגה אפית של 12 חלקים, התמקדנו בחיי היום יום של שוטר חלל. בגדול אין יותר אפוקליפסות בסיפור. אנחנו עושים את האל ג'ורדן כשאנחנו יודעים שהוא שוטר טוב, אבל האם הוא בנאדם טוב? אנחנו מסתכלים על המערכות יחסים שלו ורואים איך הוא מתמודד עם אנשים. אנחנו נראה את החיים שלו כשהוא לא על כדור הארץ. אנחנו נסתכל על הרבה דברים שאני לא חושב שראינו הרבה מהאל".

צפו לחוברת הזו בנובמבר 2018.

קלי סו דקוניק ורובסון רוקה יעבדו יחד על 'אקוומן'. דקוניק היא האישה הראשונה שתכתוב את 'אקוומן'. היא תהיה מוכרת בעיקר לקוראי מארוול כמי שכתבה את קפטן מארוול ב2014-2015.

 

האחראי הקריאטיבי של די.סי, ג'ים לי ציין שהחוברת תחזור לשורשים של הדמות: "בהרבה מובנים זו בחינה מחדש של הדמות, בצורה שמזכירה את Born Again או Batman Year One. זאת בחינה מחדש של מה שגורם לדמות לפעול".

דקוניק כתבה בטוויטר שאקוומן הוא כמו לד זפלין: "חזק, מסוכן, סקסי".

עדיין לא ידוע מתי החוברת תצא לאור או אם יהיה מספור חדש.

ג'ף ג'ונס ודייל איגלסמן יעבדו על 'שאזאם'. השניים עבדו יחד בעבר על JLA. ג'ונס מכיר את שאזאם היטב שכן הוא כתב אותו בJSA וכתב את סיפור המקור שלו מחדש עבור הNew 52. הסדרה החדשה אמורה להתמקד יותר במשפחת שאזם המורחבת ובניסיון לגלות את המקור של הקסם שלהם.

ראו את הקאבר הראשון:

shazam-cover-1123851.jpeg

צפו לחוברת הזו בנובמבר 2018.

ג'ף ג'ונס הציג גם את פרויקט "שלושת הג'וקרים" שלו, עליו הוא יעבוד יחד עם ג'ייסון פבוק. המיני סדרה הזו אמורה לעסוק בעלילה שצצה בהשקה של ריבירת' לפיה ישנם שלושה אנשים שונים שמתפקדים כג'וקר בעת ובעונה אחת.

ראו את האומנות הרשמית:

"אני לא רוצה לעשות ספויילרים, אבל לא מדובר בעולם חיצוני או יקום אלטרנטיבי. מדובר בסיפור המקור של הג'וקר ובהבנה של ברוס שיש יותר מאחד שפועל". הסדרה תתמקד בבאטמן, ברברה וג'ייסון טוד כשהם מנסים לגלות את המסתורין מאחורי הזהות של הג'וקר.

הקומיקס הזה הולך לצאת תחת הכותר החדש של DC שנקרא DC Black Label.

ג'ף ג'ונס ציין שהוא מקווה שהכותר יצא לחנויות בחורף הקרוב.

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.