הבמאי מאט ריבס מדבר על "הבאטמן", בן אפלק עשוי להמשיך?

מאט ריבס היה היום בפאנל של אגודת מבקרי הטלוויזיה כדי לקדם את הדרמה שלו שתשודר ב"פוקס". לאחר הפאנל, ריבס עדכן את העיתונאים על הסרט "הבאטמן". הנה מה שהיה לו לומר על טיוטת תסריט פוטנציאלית, תאריך תחילת הפקה, המשך תפקידו של בן אפלק בסרט, על שמועות העיבוד של הקומיקס "Year One" ועוד. ראו מקור בסלאשפילם.

התסריט עשוי להיות מוכן בקרוב מאוד

"אנחנו עובדים על הגשת הטיוטה שלנו בשבועות הקרובים", אמר ריבס. "כרגע, הראש שלי לגמרי בתוך התסריט. עכשיו, אני הולך לעזוב (את הפאנל) כדי לחזור לעבוד על התסריט. "

טיוטה זו יכולה להיות על המסלול המהיר כדי לצלם בתחילת השנה הבאה.

"מה שדיברנו עליו הוא בתקווה באביב או בתחילת הקיץ, משהו כזה." אמר ריבס.

השמועות על פרישתו של בן אפלק היו מוגזמות

היו כבר הרבה דיווחים לפיהם אפלק  לא יחזור לתפקיד של ברוס ויין / באטמן ב"הבאטמן". ריבס אמר שהוא עדיין מדבר עם אפלק, אבל הוא לא היה מוכן להתחייב על מי ישחק את באטמן בסרט.

"יש דרכים שבהן כל זה מתחבר ל DC, ליקום של DC", אמר ריבס. "אנחנו חלק אחד מתוך חלקים רבים ולכן אני לא רוצה להגיב על זה חוץ מאשר לומר שאני מתמקד באופן ספציפי מאוד על ההיבט הזה של העולם של DC."

ריבס גם התייחס לאם הסרט השתנה באופן משמעותי בעבות חלק מהשינויים בתוכניות של DC: "מההתחלה, מה שדיברתי עליו תמיד עם האחים וורנר ומה שאני הייתי נרגש לגביו היה להיות ב"יקום העטלף" ובאמת לעשות משהו בתחום הזה", אמר ריבס. "זה תמיד מה שזה היה אמור להיות כך שלא השתנה הרבה מאז שפגשתי אותם לראשונה. זה מאוד דחף אותי אם זה הגיוני. הרבה דברים קרו מאז, אבל הסרט ממשיך להיות עם אותה השראה והתרגשות של מה שדיברנו עליו בהתחלה."

זה לא עיבוד של Year One

"אנחנו לא עושים שום קומיקס ספציפי " אמר ריבס. "Year One הוא אחד מספרי הקומיקס הרבים שאני אוהב. אנחנו בהחלט לא עושים את השנה הראשונה. זה פשוט מרגש להיות ממוקד במיוחד על סיפור שיהיה מאוד אישי ומגדיר עבורו. ברור שאנחנו לא עושים סיפור מקור או משהו כזה. אנחנו עושים סיפור שהוא בהחלט באטמן ומנסים לספר סיפור רגשי, אבל הוא באמת על היותו הבלש הכי טוב בעולם וכל הדברים שעבורי, מאז שהייתי ילד, גרמו לי לאהוב את באטמן."

"דיברנו על לעשות את זה בסגנון נואר, שבו יש לנו סיפור שבאטמן צריך לחקור משהו, והחקירה הזאת מכניסה אותנו עמוק לתוך גותאם ולתוך העולם של באטמן. זה לא המשך של הסרטים של נולאן, זה באטמן, אבל בצורה חדשה ומגניבה".


השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.