דיווח: "בלאק מאסק" יהיה הנבל בסרט "Birds of Prey"

לפי דיווח של the wrap, המאפיונר מגותהם ואחד האויבים המושבעים של באטמן, 'בלאק מאסק' (Black Mask), יעשה את הופעת הבכורה שלו על המסך הגדול בתור הנבל של הסרט 'Birds of Prey'.

כפי שכבר דיווחנו, הסרט יכלול רוסטר מכובד של גיבורות DC אהובות כגון בלאק קנרי, האנטרס, רנה מונטויה, קסנדרה קיין, וכמובן, הארלי קווין בגילומה של מרגו רובי.

בלאק מאסק הופיע לראשונה בקומיקס ב1985 והוא נחשב לקינגפין אכזרי וסדיסטי של העולם התחתון של גות'הם. כפי שהמראה שלו ושמו מרמזים… יש לו קיבעון למסכות.

בקומיקס, שמו של המסכה השחורה הוא רומן סיוניס, צעיר שרצח את הוריו העשירים כדי להשתלט על התאגיד המשפחתי, ואז איבד הכל כשהתברר שהוא איש עסקים נורא. לאחר מכן הוא ביקש לנקום באנשים שהיו אחראיים לכישלונות שלו – במיוחד ברוס ויין – הוא חזר, מוסתר מאחורי מסכה שחורה, בראש כנופיה בשם "חברת הפנים הכוזבים".

הדיווה הזה מסתדר עם ניחוש מושכל שהיה לנו בעבר, לפיו הסרט הנוכחי גנב את העלילה שלו מסרט אחר שהיה בפיתוח בDC- "הסירנות של גות'הם סיטי'. הסרט ההוא היה אמור להכתב ולהיות מבוים תחת דיוויד אייר (במאי 'יחידת המתאבדים') וגם שם אמור היה להופיע בלאק מאסק כנבל המרכזי (אייר פרסם תמונה של הנבל כטיזר). כנראה שהסרט הזה כבר לא בתוכניות, ככל הנראה בעיקר בגלל שבוורנר לא סומכים על אייר יותר ובגלל שמרגו רובי החליטה לתמוך בסרט אחר בבמויה של קאטי יאן.

מרגו רובי דיברה עם Collider.com על הסרט לפני מספר חודשים:

"אני הצגתי את הרעיון של סרט כנופיית בנות בדירוג R (למבוגרים, לרוב מעל גיל 17 בישראל), כי חשבתי לעצמי, הארלי צריכה חברים. הארלי אוהבת לתקשר עם אנשים, אז אסור לעשות לה סרט שבו היא תהיה הדמות המרכזית היחידה".

"היא חייבת להיות עם אנשים אחרים, זאת צריכה להיות כנופיית בנות, לא רואים מספיק כנופיות בנות בסרטים, בייחוד בסרטי אקשן, אז זה היה חלק גדול מהרעיון שלי."

בנוסף, צוין בדיווח שנבל הסרט יהיה נבל מוכר של באטמן, אבל כזה שטרם הופיע בסרטים. קשה לנו להניח מי זה יכול להיות. אנחנו יכולים להציג את בלאק מאסק כניחוש מושכל, פשוט בגלל שדובר עליו כנבל של סרט אחר- Gotham City Sirens. הסרט הזה ככל הנראה כבר לא יצא לפועל, מה שהותיר לBirds of Prey את האפשרות לקחת ממנו כמה אלמנטים.

הסרט יבוים על ידי קטי יאן ונכתב על ידי כריסטינה האדסן. לסרט אין עדיין תאריך יציאה.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.