השחקנית רובי רוז לוהקה לתפקיד 'באטוומן' בCW

באטוומן מגיעה ל Arrowverse ותיקח חלק בקרוסאובר של סדרות די.סי בCW השנה. את זה אנחנו יודעים, אבל עכשיו אנחנו יודעים שהשחקנית רובי רוז תגלם את הדמות.

הליהוק של רוז מגיע לאחר הדיווחים האחרונים לפיהם הרשת מתעדפת ליהוק של שחקנית מקהילת הLGBT. רוז, דמות ידועה בקהילה, עשויה להיות ידועה ביותר לקהלים על תפקידה ב"כתום זה השחור החדש" הנטפליקס. היא הופיעה גם ב Pitch Perfect 3, ג 'ון וויק: פרק 2, ותופיע בקרוב בסרט "The Meg" של וורנר.

רוז על הליהוק: "העטלף יצא מהשק! ואני מעל לנרגשת. אני גם טעונה רגשית .. כי זה חלום ילדות. זה משהו שהייתי מתה לראות בטלוויזיה, כשהייתי חברה צעירה בקהילת הLGBT שמעולם לא הרגישה מיוצגת בטלוויזיה. הרגשתי לבד ושונה. תודה לכולם. תודה לך אלוהים."

באטוומן (שאין לבלבל אותה עם באטגירל על גילגוליה השונים) היא קייט קיין שהוצגה לראשונה בקומיקס ב2006. לדמות יש קהל מעריצים לא מבוטל כאחת הדמויות הלסביות הראשונות בדי.סי. לאחרונה היא אף קבלה כותר קומיקס משלה.

לא ברור עדיין מה יהיה חלקם של העיר גותהם או של באטמן בכבודו ובעצמו בסיפור. הArrowverse היה די קמצן בהתיחסותו לעיר המיתולוגית או לצלבן בגלימה. עם זאת, העונה ב'חץ' התייחסו לדמותו של ברוס וויין באופן מפורש ולכן ניתן להניח שבעולם של אוליבר קווין וחבריו באטמן הוא כבר דמות די מבוססת.

בהרבה מובנים באטוומן מהווה דמות מושלמת לכיוון הסיפורים שCW אוהבים לספר לאחרונה, נותרת רק השאלה, כמה מתוך הרקע של באטוומן ומשפחת העטלף באמת נזכה לראות?

קרולין דיירס, שהיתה כותבת ומפיקה בסדרה 'יומני הערפד', נבחרה לכתוב את הפיילוט, והיא תצטרף ככל הנראה כמפיקה. הצוות הרגיל של CW בראשות גרג ברלנטי ישמש כמפיקים הראשיים.

כאמור, הדמות תופיע לראשונה בקרוסאובר של הCW בדצמבר הקרוב. לאחר מכן, הפיילוט של הסדרה שלה אמור להיות משודר באמצע העונה, כאשר יש סבירות גבוהה שהסדרה תתקבל ותקבל עונה שלמה.

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.