האם הארלי קווין ופויזן אייבי נשואות בקומיקס? לפחות ב-InJustice

הארלי קווין ופוייזן אייבי הן שתיים מרשימת הנבלים המכובדת של באטמן, אבל בנוסף, בשנים האחרונות הן גם זוג אהוב במיוחד ומובילות בדרך קבע בטבלאות הזיווגים המוצלחים של המעריצים. אבל כעת DC הפכו את זיווג המעריצים הזה לרשמי גם בקאנון, טוב, לפחות בקאנון מסוים.

בגיליון #70 של InJustice 2, בזמן שאורקה וקילר קרוק מתכוננים לשאת את נדורי הנישואין שלהם, פוייזן אייבי נזכרת באירוע בוגאס, עם שחקן שמגלם את אלוויס ועם הארלי קווין, באופן שמציג שהיא והארלי קווין התחתנו.

poison-ivy-harley-quinn-married-injustice-2-70-1128218

הקומיקס של InJustice כבר הציג את העובדה שהארלי ואייבי היו זוג, אבל מעולם לא הציג את זה שהן התחתנו. אבל ניכר שהכותבים טום טיילור וברונו רדונדו פחות או יותר אישרו את זה כאן.

אז נכון, היקום של InJustice הוא עולם מקביל, אבל הרומן של שתי הדמויות הללו החל כבר בהמשכיות הראשית. ב2015, השניים החלו קשר פתוח. והשניים היו צמד אהוב יחד עוד מימי סדרת האנימציה המקורית של באטמן.

לצערנו, הזיווג בקומיקס לא מתרגם גם למשחק המחשב InJustice 2, שם הצמד מוצאים אחת את השניה בצדדים המנוגדים של הקונפליקט. לשמחת המעריצים, השתיים יופיעו יחד בסדרת האנימציה של הארלי קווין, שמתוכננת לשירות הסטרימינג DC Universe. לפי הסינופסיס, ניכר שפוייזן אייבי תקח חלק משמעותי מאוד בסדרה הזו.

2 Replies to “האם הארלי קווין ופויזן אייבי נשואות בקומיקס? לפחות ב-InJustice”

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.