ברנדון פרייז'ר לוהק לתפקיד 'רובוטמן' בסדרה Doom Patrol

השחקן ברנדון פרייז'ר, שרובכם אולי תזכרו מטרילוגיית סרטי המומיה, יגלם את התפקיד של רובוטמן בסדרה "דום פטרול" של שירות הסטרימינג של DC.

רייזר יחליף בתפקיד את ג'ק מייקלס, שיגלם את רובוטמן בסדרה "טיטאנים", שחולקת המשכיות עם הסדרה דום פטרול. מכיוון שלהבנתנו התפקיד הוא למעשה של דיבוב בלבד, סביר שהשינוי לא יהיה יחסית חלק עבור הצופים.

למי שלא מכיר את הדמות, קליף סטיל (רובוטמן) הוא נהג מכונית מירוץ לשעבר, שעבר תאונה איומה שהשאירה את גופו למעשה ללא יכולת להתקיים. מוחו של קליף ניצל על ידי ד"ר קאולדר המסתורי, והוא חי בתוך גוף רובוטי רב עוצמה.

לפי הדויווח של דדליין, "פרייזר יספק את הקול עבור רובוטמן ויופיע בסצינות פלאשבק בתור קליף סטיל, ריילי שנהאן לוהק גם כן לתפקיד של רובוטמן, והוא יספק את הביצועים הפיזיים של הדמות על הבמה בחליפה."

הדום פטרול (סיירת האבדון) המקורי נוצר על ידי ארנולד דרייק ובוב האני ב -1963. "הגיבורים המוזרים בעולם" כללו במקור את הצ'יף, רובוטמן, אלסטיגירל, ואת הנגטיב-מן. היעדר קבלה תרבותית בתוך היקום DC, הדמויות מוזרות למראה, עם המדריך בכיסא גלגלים – אתם כבר יכולים להבין שהקבוצה הושוותה לעתים קרובות לזכיון ה- X-Men המצליח יותר של מארוול (למרות שהדום פטרול פורסמו לראשונה מספר חודשים לפני האקסמן..).

הדום פטרול זכתה להצלחה המסחרית הגדולה ביותר שלה בקומיקס כאשר זה היה מטופל כמגרש משחקים ניסיוני ומוזר עבור יוצרים. דום פטרול של גראנט מוריסון היתה כה משוגעת, מתוחכמת ואמיצה, עד כי הדפסים עברו בסופו של דבר מDC אל ורטיגו של החברה. ריצה זו נותרה אהובה מאוד עשרות שנים מאוחר יותר.

הסדרה אמורה לצאת לשירות הסטרימינג מתישהו ב2019.

 

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.