דיווח: האנס זימר ילחין את הפסקול של 'וונדר וומן 84'

זה נראה שהמלחין האגדי האנס זימר מוכן לקפוץ חזרה לעולם הסרטים של DC עם שחרורו המתוכנן של 'וונדר וומן 84' בנובמבר הבא.

לפי Film Music Reporter, זימר סיכם על הלחנת סרט ההמשך של וונדר וומן, בבימויה של פאטי ג'נקינס. אם הדיווח מדויק (ואנחנו עדיין לא משוכנעים שזה מדויק, למרות כמה דיווחים בנידון), זה יהיה הסרט השישי של DC קומיקס שזימר ילחין, הראשון מאז 2016.

משתף פעולה תדיר של כריסטופר נולאן, זימר הלחין את המוסיקה לכל שלושת הסרטים בטרילוגיית באטמן של הבמאי; 'באטמן מתחיל', 'האביר האפל', ו'עלייתו של האביר האפל'. לאחר מכן הוא המשיך את השותפות עם DC כאשר הוא הלחין את 'איש הפלדה' בשנת 2013.

פרוייקט הקומיקס האחרון של זימר היה 'באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק' בשנת 2016. המלחין שיתף פעולה אז עם תלמידו טום הולקנבורג, הידוע בשם ג'נקי XL. לאחר שהצמד שיתף פעולה בסרט של זאק סניידר, זימר התרחק מסרטי קומיקס ואף ציין שלא ילחין אותם יותר.

זה די הגיוני שזימר יבחר לעבוד שוב עם וונדר וומן, בהתחשב בכך שהיא הופיעה לראשונה בבאטמן נגד סופרמן. אז הוא וג'נקי XL יצרו את הנעימה הפופלארית שלה שהיתה בשימוש בסרט הסולו הראשון של הדמות, כמו גם בליגת הצדק.

תזכורת לנעימה המכורית של זימר עבור וונדר וומן:

אם זימר באמת חתם על 'וונדר וומן 1984', זה אומר שרופרט גרגסון וויליאמס, שהלחין את הסרט הראשון, לא יחזור, לפחות לא בשביל הסרט הזה, וזה קצת חבל, משום שהפסקול של הסרט הראשון של וונדר וומן היה אחד מנקודות החוזקה שלו, גם אם לא היה זכיר בפני עצמו.

במהלך השנים, זימר הפך לאחד המלחינים המדוברים ביותר בהוליווד. מאז 1988, צימר היה מועמד ל 11 אוסקרים בקטגוריות "הפסקול הטוב ביותר", וזכה באוסקר עבור עבודתו על 'מלך האריות'.

וונדר וומן 84 מבוים ע"י פאטי ג'נקינס, עם תסריט שהיא כתבה בשיתוף עם דייב קלהאם וג'ף ג'ונס. גל גדות חוזרת בתפקיד המרכזי, ואליה מצטרפים כריס פיין, קריסטן וויג ופדרו פסקל. הסרט אמור להגיע לאקרנים ב -1 בנובמבר 2019.

 

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.