אלק בולדווין נבחר לשחק את תומס וויין (אבא של באטמן) בסרט "ג'וקר", ועזב את הפרויקט

לפי דיווח של 'דדליין', כוכב "30 רוק" ו"משימה בלתי אפשרית: התרסקות", אלק בולדווין, מצטרף לסרט "ג'וקר" בבימויו של טוד פיליפס.

אולפני וורנר טרם אישרו את תפקידו של בולדווין אבל ניכר על פי מספר דיווחים שהשחקן ישחק את התפקיד של תומס וויין, אביו של ברוס וויין שהופך לאחר מותם הטרגי של הוריו לבאטמן.

בולדווין הוא האחרון ברשימה מסקרנת של שחקנים שמצטרפים לפרוייקט, שאמור להתחיל את הצילומים שלו כבר בחודש ספטמבר הקרוב. הקאסט כולל את חואקין פיניקס בתפקיד הראשי, זאזי ביטס (דדפול 2), מארק מרון (הסדרה "גלאו"), פרנסס קורנוי (אמריקן הורוו סטורי) ורוברט דה נירו.

כבר בחודש שעבר דווח שוויין האב ישחק תפקיד מרכזי בסרט, אם כי עדיין לא ברור מה הוא בדיוק.

מעריצים יזכרו שבסרט באטמן מ1989, הזוג וויין נרצחו באכזריות בסמטה בגותהאם על ידי לא אחר מהאויב המושבע של באטמן – הג'וקר (שגולם על ידי ג'ק ניקלסון), אך זה לא נראה סביר שהסרט הנוכחי יחזור דווקא לכיוון הזה.

לאחרונה, הזוג וויין הוצגו על המסך הגדול על ידי ג'פרי דין מורגן ולורן כהן ("המתים המלהכים") בסרט 'באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק". הסרט 'ג'וקר' מתקיים בהמשכיות נפרדת מהסרטים הללו ולכן, בנוסף לליהוק ג'וקר אחר, גם כל שאר התפקידים המוכרים בגותהם ניתנים כעת לשחקנים אחרים.

הסרט 'ג'וקר' יצא לאקרנים ב4 באוקטובר, 2019.

 

 

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.