התסריט לסרט "ג'וקר והארלי קווין" כבר מוכן, אומרים התסריטאים

היומיים האחרונים היו מלאים בחדשות על הג'וקר. אז יש לנו עוד דיווח, אבל על ג'וקר אחר – זה של ג'ראד לטו. מתברר שהספין-אוף לסרט ג'וקר והארלי קווין (בכיכובם של מרגו רובי ולטו) כבר נכתב, בהשראת סיפור הקומיקס Mad Love.

הכותבים, גלן פיקארה וג'ון רקה, שיתפו כמה פרטים על התסריט, כולל זה שהסרט יתחיל עם בעיות במערכת היחסים של הג'וקר והארלי קווין.

"התסריט נהדר", פיקארה אמר לmetro, "הכל מתחיל בסצנה שבה הארלי חוטפת את ד"ר פיל, שיגולם בתקווה ע"י ד"ר פיל האמיתי, בגלל שלה ולג'וקר יש בעיות. היה לנו ממש כיף, אני לא יודע אם אי פעם היה לנו כל כך כיף לכתוב תסריט".

פיקארה ורקה כתבו יחד את הקומדיה Bad Santa, בנוסף לכמה פרקים של הסדרה This Is Us. הם טוענים שהתסריט יחבר בין שני הטונים הללו.

"אני לא יודע איפה הסרט עומד בסדר הסרטים הבאים של וורנר". רקה ציין.

"מסרנו את התסריט וכולם אהבו את זה". אמר פיקארה. "אבל אני לא יודע מתי הם הולכים להפיק אותו. אני יודע שהם רוצים לעשות את Birds of Prey ואת הסרט של טוד פיליפס (הג'וקר) קודם. אולי אם Birds of Prey יילך טוב, שלנו יהיה הבא.

אז רק כדי לצנן את ההתלהבות של הכותבים, נציין שהיו דיווחים שמרגו רובי יכלה לבחור באיזה סרט היא רוצה להתחיל, וככל הנראה בחרה בBird of Prey, על חשבון סרט משותף עם לטו. יכול להיות כמובן שסרט כזה יתקיים בסופו של דבר, אבל מכיוון שגם יחידת המתאבדים 2 באופק, לא ברור כמה וורנר ירצו לחשוף את הדמיות האהובות שלהם בכל כך הרבה סרטים אחד אחרי השני.

נצטרך ככל הנראה לחכות באמת לאיך שסרטים כמו ג'וקר או Birds of Prey יתקבלו בקופות.

עקבו אחרינו: בפייסבוק | באינסטגרם | בטוויטר

 

 

 

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.