"ציפורי הטרף": אנחנו סוף סוף יודעים מי לוהקו לתפקיד 'בלאק קנרי' ו'האנטרס'

נראה שהסרט "ציפורי הטרף" (Birds of Prey) של מרגו רובי צובר תאוצה לקראת תחילת הפקה. רק לפני יומיים קיבלנו אישור שתאריך היציאה המיועד של הסרט יהיה ב7 בפברואר 2020, היום אנחנו גם יודעים מי יככבו בסרט לצד מרגו רובי (כהארלי קווין).

ג'ורני סמולט-בל לוהקה לתפקיד דיינה לאנס 'הקנרית השחורה' (Black Canary) ומרי אליזבת' ווינסטד לוהקה לתפקיד הלנה ברטינלי 'האנטרס' (Huntress)!

ווינסטד תהיה מוכרת לקהל הרחב בעיקר מתפקידה בסרט "סקוט פילגרם נגד העולם" , בנוסף לתפקידים בסרטים 10 קלוברפינד ליין ופארגו. סמולט-בל שיחקה בUnderground, Friday Night  Lights ו True Blood.

האנטרס ובלאק קנרי הם משתתפות קבועות בצוות "ציפורי הטרף" בקומיקס של DC. מעריצי הסדרה "חץ" וודאי יכירו את הדמות של הבלאק קנרי מהופעתה המרכזית בסדרה לאורך העונות.

בנוסף להן, וכאמור להארלי קווין, אמורות להשתתף בסרט גם רנה מונטויה (אולי כ"שאלה") וקאסדרה קיין (אולי כבאטגירל). נבל הסרט דווח להיות אויבו של באטמן, "בלאק מאסק", כאשר אין בעת כתיבת שורות אלו הכרזה רשמית על ליהוק לתפקידים הנוספים הללו.

ההופעה של מרגו רובי כהארלי קווין בסרט "יחידת המתאבדים" הפכה אותה במהרה לדמות הפורצת של הסרט ולאחת הדמויות הפופולריות ביותר של די.סי, מה שהוביל להכרזה על הסרט החדש שיציג את הדמות במרכז ושיופק על ידי רובי בעצמה- Birds of Prey. הסרט מהווה בחירה אישית של רובי. מבין כל הפרוייקטים שכללו את האפשרות להשתמש בדמות של הארלי קווין, היא ככל הנראה בחרה דווקא בפרויקט הזה.

מרגו רובי דיברה עם Collider.com על הפרוייקט החדש שלה:

"אני הצגתי את הרעיון של סרט כנופיית בנות בדירוג R (למבוגרים, לרוב מעל גיל 17 בישראל), כי חשבתי לעצמי, הארלי צריכה חברים. הארלי אוהבת לתקשר עם אנשים, אז אסור לעשות לה סרט שבו היא תהיה הדמות המרכזית היחידה".

"היא חייבת להיות עם אנשים אחרים, זאת צריכה להיות כנופיית בנות, לא רואים מספיק כנופיות בנות בסרטים, בייחוד בסרטי אקשן, אז זה היה חלק גדול מהרעיון שלי."

"ואז כמובן, רציתי בימאית כדי לספר את הסיפור, וכדי לתת לה את הסיכוי לביים סרט עתיר תקציב שכזה". המשיכה רובי. "בימאיות תמיד מקבלות פרוייקטים קטנים ואני חשבתי, אני אוהבת אקשן, אני אוהבת סרטי אקשן ואני אישה. מה? אנחנו אמורות לאהוב רק סרטים ספציפיים? אז זה היה מאוד חשוב לי למצוא בימאית לפרוייקט הזה, אם זה היה אפשרי, אבל בסופו של יום, איש או אישה, הבימאי/ת הטוב/ה ביותר מקבל/ת את התפקיד וזו הייתה קאטי (יאן) מבחינתי".

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.