רשמית: ג'יימס גאן יכתוב ויביים את "יחידת המתאבדים"

זה כנראה היה רק עניין של זמן עד שבימאי "שומרי הגלקסיה" ג'יימס גאן, שפוטר ע"י אולפני דיסני אחרי שערוריית הטוויטר שלו, ימצא את העבודה הבאה שלו בפרנצ'ייז מתחרה. לא ציפינו שזה יהיה כל כך מהר ודווקא לפרנצ'ייז הזה!

the wrap כבר דיווחו שאולפני וורנר נמצאים במשא ומתן עם ג'יימס גאן על כתיבה ובימוי של סרט ההמשך ליחידת המתאבדים. הפרוייקט הזה היה בפיתוח כבר כמה שנים, כאשר גאווין אוקונור היה האחרון שעבד על טיוטת תסריט עבור הסרט. יחידת המתאבדים הראשון היה הצלחה קופתית נכבדת והביא לעולם את ההצלחה המטאורית של מרגו רובי כהארלי קווין.

גאן כאמור פוטר מדיסני בדיוק לפני שהיה אמור להתחיל לעבוד על הסרט השלישי בסדרת "שומרי הגלקסיה" של מארוול. בתחילת הפרשה נדמה היה שגאן יתקשה לחזור לזירה המרכזית, אבל ניכר לאחר שהרוחות סערו ולאחר קמפיין אוהדים נרחב שלא צלח, שהקונצנזוס בתעשיה הוא שדיסני הפריזו בתגובתם הנוקשה לפרשה.

כעת דדליין מדווחים שהעניין אכן רשמי ושככל הנראה מדובר ב"השקה מחדש" של הפרויקט. כלומר, אולי לא המשך ישיר לאירועי הסרט הקודם ואולי אפילו סוג של ריבוט. צריך לזכות ש"יחידת המתאבדים" במהותה גם בקומיקס משתנה כל הזמן משום ש…ובכן… הם מתאבדים. אז הרוסטר בהחלט יכול להשתנות, אבל זה לא הכרח מצביע על ריבוט. יהיה מעניין לראות אם ויאולה דייויס תחזור בתפקיד אמנדה וולר, אם לא, הרי שאנחנו בהחלט מדברים על התחלה חדשה.

דדליין מדווחים על תאריך יציאה באוגוסט 2021, מה שאומר שהסר אמור לצאת כחודשיים בלבד אחרי סרט הבאטמן של מאט ריבס.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.