"האלים החדשים": טום קינג יכתוב את התסריט יחד עם אווה דברניי

בין שלל ההודעות ועם לוח סרטים די עמוס של די.סי, די שכחנו את ההודעה שאווה דברניי אמורה לביים סרט על האלים החדשים New Gods. כעת פתאום כאילו משום מקום מתקבלת ההודעה שכותב הקומיקס טום קינג (שמריץ בימים אלו את הקומיקס הראשי של באטמן), הולך לכתוב יחד עם אווה את התסריט לסרט המדובר.

הסיפור הזה מתחבר לחדשות עולם הקומיקס, שכן רק השבוע התקבלה ההודעה שטום קינג יפסיק לעבוד על באטמן עד סוף השנה (בניגוד למתוכנן) ושהסיפור המתמשך שלו יגיע לסיומו בכותר נפרד חדש ומוגבל שייקרא "באטמן/קאטוומן". בעולם הקומיקס העלו השארות לסיבת סיום כהונתו של קינג, כותב קומיקס מוערך, למרות שהסיכום המקורים היה שיגיע לכותר 100 של באטמן. הספקולציות נעו בין ירידה במכירות של באטמן, לבין אי הסכמה עם הכיוון שקינג רצה לקחת עם הדמות.

כעת עם החדשות הללו נראה שיש לנו תשובה ברורה יותר – טום קינג יהיה עסוק בכתיבת תסריט ולכן לא יוכל להתחייב להמשיך לכתוב לכותר המוביל של די.סי עם הלו,ז הצפוף שלו.

קינג כמובן פרסם לאחרונה את המיני סדרה "מיסטר מירקל" שזכתה לשבחים ולפרס הייזנר, סדרה זו עוסקת כמובן באלים החדשים מאפוקליפס וניו ג'נסיס, ובאופן ספציפי במיסטר מירקל/סקוט פרי וביג ברדה. כעת קינג יזכה לעבוד על אדפטציה לסרטים כאשר השאלה המתבקשת היא האם הסרט יבוסס על "מיסטר מירקל" שלו?

קשה לדעת כרגע, בייחוד משום שאין לסרט הזה תאריך יציאה מוגדר ולא ברור כיצד הוא מתיישב עם הסרטים האחרים של די.סי. הבימאית דברניי העידה בעבר שגיבורת העל האהובה עליה היא ביג ברדה, ולכן אנחנו די בטוחים שלדמות יהיה מקום מרכזי באדפטציה.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.