רשמי: רוברט פטינסון הוא באטמן החדש, יככב בטרילוגיה בבימוי מאט ריבס

עכשיו זה רשמי: רוברט פטינסון, הידוע מתפקידו בסאגת הנעורים "דמדומים", יגלם את באטמן בטרילוגיה חדשה אותה יביים מאט ריבס.

אחרי חרושת שמועות ודיווחים סותרים, אולפני האחים וורנר אישרו היום כי רוברט פטינסון יגלם את באטמן בטרילוגיה חדשה אותה יביים מאט ריבס.

פטינסון, שעיקר פרסומו הגיע לאחר שגילם את הערפד אדוארד בסאגת סרטי הנעורים "דמדומים", התנער בהצלחה מדימוי כוכב הנוער והתמקד בשנים האחרונות בתפקידי אופי בקולנוע העצמאי. לפני שנתיים הוא בלט בתפקידו בדרמת הפשע Good Time, ורק החודש הוא הגיע לפסטיבל קאן עם סרטו החדש "המגדלור" שזכה לשבחי המבקרים. בשנה הבאה גם נזכה לראות אותו בסרט החדש של כריסטופר נולאן שנקרא Tenet.

פטינסון נחשב למועמד סופי לתפקיד הנחשק לצד ניקולס הולט, ולפי אתר דדליין ההחלטה הסופית התקבלה רק אתמול.  

הבמאי מאט ריבס התייחס בעצמו להתעסקות בסרט הבא בריאיון להוליווד ריפורטר"כרגע אני מתעסק בהבאטמן, איך יקראו לסרט בסוף אני עדיין לא יודע. אקוומן הוא סרט מאוד שונה מהסרט ג'וקר של טוד פיליפס, וזה יהיה שונה משהאזאם ומהסרט של הארלי קווין. באולפני וורנר מאמינים שהם לא חייבים לפתח סט ענקי של סרטים שחייבים להיות לגמרי מתוכננים כיצד הם מתחברים בעתיד. מה שהם צריכים זה לעשות סרטים טובים עם הדמויות האלו".

על הסרט עצמו סיפר ריבס: "זה במידה רבה סרט מנקודת מבטו של באטמן, בסגנון נואר. הסיפור מונח בעיקר על הכתפיים שלו ואני מקווה שזה יהיה סיפור מותח ומרגש. זה יותר באטמן ב'מוד' הבלש שלו משראינו בסרטים אחרים. בקומיקס יש היסטוריה של זה, הוא אמור להיות הבלש הטוב בעולם, וזה לא בהכרח הדגש שסרטים קודמים עשו. הייתי רוצה שבסרט הזה נצא למסע בו אנחנו מנסים לאתר את הפושעים ולפתור פשע, זה יאפשר לדמות לעבור קשת עלילתית וטרנספורמציה".

הסרט החדש, שייקרא The Batman מיועד לצאת לאקרנים ב-25 ביוני, 2021 והצילומים יחלו כבר בסתיו הקרוב.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.