הפלאש: במאי ותסריטאית חדשים לסרט… שוב

הסרט הכי חסר מזל בהיסטוריה הקצרה של היקום הנוכחי של די.סי ממשיך ליצור שינויים בצוות היצירתי. המגזין המוכר הוליווד ריפורטר מדווח אמש שבמאי הסרטים "זה" 1 ו-2, אנדי מסצ'טי, יהפוך לבמאי הרביעי או השלישי שמצורף לפרוייקט (תלוי איך סופרים), לסרט שכזכור היה אמור לצאת אי שם בתחילת 2018. בנוסף דווח שהתסריטאית כריסטינה האדסון תשכתב את התסריט. האדסון כתבה את הסרטים "באמבלבי" ו"ציפורי הטרף" שייצא בתחילת השנה הבאה.

מסצ'טי יחליף את זוג הבימאים ג'ון פרנסיס דיילי וג'ונתן גולדסטין שלכאורה עזבו את הפרויקט מרצון, אחרי "חילוקי דעות אומנותיים". לפי השמועות, שאין לנו הוכחות מוצקות להן, דיילי וגלדסטין רצו ללכת לכיוון יותר קומי, בעוד שהשחקן הראשי עזרא מילר רצה להישאר בקו יותר רציני. לאחרונה היו דיווחים שמילר גייס את כותב הקומיקס המפורסם גרנט מוריסון כדי שיעזור לו לשכתב את התסריט ולשכנע את אולפני האחים וורנר לדבוק בגרסה שלו. אנחנו לא יודעים מה עלה בגורל אותה גרסה, אבל אם יש בכך אמת, הרי שנראה שוורנר צידדו בסופו של דבר בהצעתו של מילר.

מה זה אומר לגבי תאריך יציאה אפשרי של הסרט? כרגע הכול נדחה לזמן בלתי מוגדר. בכל מקרה לסרט לא הוצב תאריך יציאה קבוע (לאחר אותו תאריך ב2018 שחלף מזמן) ולכל הפחות, השינוי מצביע על כך שוורנר לא ויתרו לחלוטין על הרעיון להוציא לאקרנים סרט סולו על הפלאש.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.