ברנדון ראות' יחזור להיות סופרמן ב-Crisis, שמועות שלינדה קרטר, טום וולינג ועוד יצטרפו

כולנו תמיד מצפים לקרוסאובר של סדרות די.סי ברשת CW. כל שנה זה האירוע הטלוויזיוני שחובבי הקומיקס מתאגדים סביבו. השנה, אחרי שקיבלנו טיזר לכך ששם הקרוסאובר יהיה Crisis on Infinite Earths, הצפייה רק עלתה!

אז בקומיקון קיבלנו את ההודעה הרשמית שברנדון ראות' (שמשחק את ריי פאלמר/האטום בסדרה 'אגדות המחר') יחזור ללבוש את תלבושת הסופרמן שלו עבור האירוע יוצא הדופן. להזכירכם, ראות' גילם ב-2006 את דמותו של קלארק קנט/סופרמן בסרט "סופרמן חוזר", כך שהוא סוף סוף הולך לסגור מעגל. לפי הטיזר שהוא נתן בקומיקון, נראה שהגרסה של סופרמן אותה הוא יגלם תשאוב השראה מהסופרמן של Kingdom Come, אחת מהנובלות הגרפיות המבריקות ביותר של DC אי פעם, שהציגה סופרמן מבוגר ועייף מהאנושות.

ראות' חוזר להיות סופרמן

אבל זאת רק ההתחלה. בגלל הקרוסאובר יעסוק ב infinite earths (אינסוף יקומים), לכאורה, די.סי יכולים להחזיר אין סוף ליהוקים נוסטלגיים מהעבר. האתר comicbook.news טוען שגם השחקנית לינה קרטר (וונדר וומן המיתולוגית) והשחקן טום וולינג (קלארק קנט מהסדרה 'סמאלוויל') יקחו חלק באירוע הטלוויזיוני. כרגע לא הצלחנו למצוא סימוכין אחרים לעניין, אבל ניכר שמדובר באפשרות סבירה שכן גם קרטר וגם וולינג לקחו חלק בפרוייקטים של די.סי לאחרונה. קרטר בסדרה 'סופרגירל' (שיחקה את נשיאת ארה"ב) ווולינג בסדרה 'לוציפר' (גילם את הנבל בעונה השלישית).

פה זה לא נגמר. שמועות פרועות יותר טוענות שדי.סי בודקת את האפשרות להכניס גם את הסרטים העכשוויים לעניין. להזכירכם, הסרטים והסדרות של די.סי מתקיימים ביקומים נפרדים לחלוטין (גם חלק מהסדרות לא מתקיימות באותם יקומים של סדרות אחרות), אבל ישנם דיווחים שדי.סי יעשו שימוש בלפחות סצנות מהסרטים, כאשר הנרי קאוויל מהסרט "איש הפלדה" הוא השם שעולה הכי הרבה. כמה זה אמיתי? האמת שזה נשמע לנו מופרך, אבל אי אפשר לדעת כרגע.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.