קרייסיס: פורסמו תאריכי הקרוסאובר, בלאק לייטנינג וקווין קונרוי יצטרפו

אנחנו יודעים כעת מה יהיו התאריכים וסדר הצפייה של הפרקים של הקרוסאובר הצפוי של רשת cw. לפי הפרסום הרשמי הסדר הרשמי יהיה כך:

סופרגירל, יום א' 8 בדצמבר 2019

באטוומן, יום ב' 9 בדצמבר 2019

הפלאש, יום ג' 10 בדצמבר 2019

חץ, יום ג' 14 בינואר 2020

אגדות המחר, יום ג' 14 בינואר 2020

אם כך, לראשונה תהיה לנו הפסקה של יותר מחודש באמצע קרוסאובר ואתם יכולים להיות בטוחים שהצוות של הסדרות הללו יעשה הכול כדי להשאיר את כולנו במתח.

עוד מידע שאושר רשמית: קרס וויליאמס, הלא הוא בלאק לייטנינג, אישר שגם הוא יופיע בקרוסאובר השאפתני, ובכך בלאק לייטנינג יחצה את דרכם של שאר הדמויות ברשת שלו לראשונה אי פעם. בנוסף, אושר שהשחקן קווין קונרוי ייקח חלק בקרוסאובר, ככל הנראה בתפקיד ברוס וויין מזדקן. קונרוי להזכירכם הוא קולו של באטמן/ברוס וויין מסדרת האנימציה האלמותית של באטמן ומאז גילם את הדמות במספר סרטי אנימציה ומשחקי מחשב.

בקומיקון קיבלנו את ההודעה הרשמית שברנדון ראות' (שמשחק את ריי פאלמר/האטום בסדרה 'אגדות המחר') יחזור ללבוש את תלבושת הסופרמן שלו עבור האירוע יוצא הדופן. להזכירכם, ראות' גילם ב-2006 את דמותו של קלארק קנט/סופרמן בסרט "סופרמן חוזר", כך שהוא סוף סוף הולך לסגור מעגל. לפי הטיזר שהוא נתן בקומיקון, נראה שהגרסה של סופרמן אותה הוא יגלם תשאב השראה מהסופרמן של Kingdom Come, אחת מהנובלות הגרפיות המבריקות ביותר של DC אי פעם, שהציגה סופרמן מבוגר ועייף מהאנושות.

ראות' חוזר להיות סופרמן

אבל זאת רק ההתחלה. בגלל הקרוסאובר יעסוק ב infinite earths (אינסוף יקומים), לכאורה, די.סי יכולים להחזיר אין סוף ליהוקים נוסטלגיים מהעבר. האתר comicbook.news טוען שגם השחקנית לינדה קרטר (וונדר וומן המיתולוגית) והשחקן טום וולינג (קלארק קנט מהסדרה 'סמאלוויל') ייקחו חלק באירוע הטלוויזיוני. כרגע לא הצלחנו למצוא סימוכין לעניין של קרטר, אבל ניכר שמדובר באפשרות סבירה שכן גם קרטר וגם וולינג (שמאז הדיווח אושר רשמית) לקחו חלק בפרויקטים של די.סי לאחרונה. קרטר בסדרה 'סופרגירל' (שיחקה את נשיאת ארה"ב) ווולינג בסדרה 'לוציפר' (גילם את הנבל בעונה השלישית).

פה זה לא נגמר. שמועות פרועות יותר טוענות שדי.סי בודקת את האפשרות להכניס גם את הסרטים העכשוויים לעניין. להזכירכם, הסרטים והסדרות של די.סי מתקיימים ביקומים נפרדים לחלוטין (גם חלק מהסדרות לא מתקיימות באותם יקומים של סדרות אחרות), אבל ישנם דיווחים שדי.סי יעשו שימוש בלפחות סצנות מהסרטים, כאשר הנרי קאוויל מהסרט "איש הפלדה" הוא השם שעולה הכי הרבה. כמה זה אמיתי? האמת שזה נשמע לנו מופרך, אבל אי אפשר לדעת כרגע.

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.